Nasze projekty
fot. Asaf R/unsplash.com

Wanda i Andrzej Półtawscy: Małżeństwo to fajna rzecz

Jak kochać miłością "na zawsze"? Posłuchaj wyjątkowej rozmowy paulina o. Michała Legana z Wandą i Andrzejem Półtawskimi. To skarbnica wiedzy nt. szczęśliwego związku.

Reklama

Najważniejsze to trzeba wybrać właściwego mężczyznę. Andrzej był najładniejszym chłopakiem na UJ-ocie – stwierdza z uśmiechem prof. Wanda Półtawska, która przynaje jednak, że to intelekt przyszłego współmałżonka zdobył jej serce.

Zdaniem prof. Półtawskiej zagrożeniem dla młodych małżeństw jest brak odpowiedzialności, bezmyślność i egoizm. Kiedyś nikt nie kwestionował, że małżeństwo trwa przez całe życie, nikt tego nie kwestionował. Teraz musicie myśleć o tym – przekonuje. Młodzi dzisiaj wcale nie myślą o odpowiedzialności, oni tylko chcą być razem. Małżeństwa są zawierane w ogromnej większości bezmyślnie. Oni nie boją się wierności – oni nie wierzą, że ona jest możliwa.

ZOBACZ: Małżeństwo i rodzina. Czy to się opłaca?

Reklama
Reklama

Największym zagrożeniem jest odejście od Chrystusa dlatego, że człowiek sam sobie nie poradzi – dodaje prof. Andrzej Półtawski.

Gorąco zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy z państwem Półtawskimi, gdyż jest ona skarbnicą wiedzy o tym, jak budować szczęśliwe małżeństwo na lata!


Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę