Nasze projekty
fot. Filmy LUC/youtube.com (print screen)/Harald Krichel/Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0, commons.wikimedia.org

Katie Melua nagrała piosenkę do „Chłopów”. „To był ogromny zaszczyt”

Film "Chłopi" wkracza do zagranicznych kin z wyjątkową wersją jednej z piosenek. Utwór "Koniec Lata" w języku angielskim zaśpiewała popularna wokalistka Katie Melua. Posłuchajcie!

Reklama

„Chłopi” to jeden z najgłośniejszych polskich filmów w ostatnim czasie. W Polsce bił rekordy oglądalności. Teraz animowana adaptacja powieści Władysława Reymonta wkracza powoli do zagranicznych kin.

PRZECZYTAJ RECENZJĘ>>> “Chłopi” – na to trzeba iść do kina!

Film zabłysnął nie tylko wyjątkową formą obrazu, ale także wyjątkową muzyką autorstwa Łukasza „L.U.C.-a” Rostkowskiego. 1 lutego miał premierę teledysk do utworu „End of Summer”, którą wykonuje Katie Melua! Utwór i teledysk w języku angielskim powstał przy okazji amerykańskiej premiery filmu.

Reklama

„To był ogromny zaszczyt móc pracować przy tym. Książka, na której oparty jest ten film, należy do kanonu polskiej literatury. Jeśli jeszcze nie widzieliście filmu, gorąco polecam. Co więcej, cała ścieżka dźwiękowa jest równie poruszająca i wywołująca mrowienie, jak sam film” – napisała Katie Melua na swoim instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katie Melua (@katiemeluaofficial)

Polską wersję tego utworu widzowie mogą usłyszeć na końcu filmu. Wykonują ją Bela Komoszyńska oraz Jacek i Kasia z zespołu Kwiat Jabłoni. Posłuchajcie tej wyjątkowej piosenki w wersji anglojęzycznej!

Reklama

trojka.polskieradio.pl, pa/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę