Nasze projekty
fot. piesza.kaszubska.pelplin/TikTok (print screen)

„Solo, solo” na pielgrzymkowym szlaku! Posłuchaj hitu Blanki w wyjątkowej wersji

"Idę do ciebie Matko. Nie jest mi łatwo stawiać kolejne kroki. Idę tą długą drogą, z pogodą srogą, nawet z bolącą nogą..." - śpiewają pielgrzymi. Posłuchajcie wyjątkowej pielgrzymkowej wersji piosenki "Solo"!

Reklama

Sierpień to miesiąc, kiedy na Jasną Górę codziennie docierają piesze pielgrzymki z wielu stron Polski. Wierni maszerują przed oblicze Jasnogórskiej Matki w rytm muzyki, jak się okazuje… nie tylko tej typowo religijnej.

Pielgrzymi z 33. Kaszubskiej Pieszej Pielgrzymki Diecezji Pelplińskiej postanowili przerobić tekst piosenki pt. „Solo” znanej z ostatniej edycji Eurowizji! Hit Blanki – polskiej piosenkarki, jak się okazuje można śpiewać także w pielgrzymkowej wersji!

„A ja wierzę, wierzę w Kościół, który dał mi Chrystus Pan, który mnie przemienia, zmienia. A ja przy nim całe życie trwam!” – brzmią słowa pielgrzymkowej wersji utworu. Posłuchaj koniecznie tego pielgrzymkowego hitu!

Reklama
@piesza.kaszubska.pelplin #kaszubska #pieszapielgrzymka #Pelplin #kościół #dlaciebie #wiara #hit2023 ♬ dźwięk oryginalny – PELPLIŃSKA grupa kaszubska

Jak się okazuje, na pielgrzymkowym szlaku wybrzmiewa wiele znanych hitów. Pielgrzymi z grupy pielgrzymkowej Galindia Pisz zmierzając na Jasną Górę również postanowili przerobić znaną piosenkę, pt. „Ostatnia nadzieja” popularnej, młodej artystki Sanah i piosenkarza Dawida Podsiadło. Możecie jej posłuchać >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę