Nasze projekty
fot. 123damianek123/youtube.com (print screen)

„Ja się pomodlę, nie zwątpię do Częstochowy dojdę…”. Hit Sanah na pielgrzymkowym szlaku!

Pielgrzymi z Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę postanowili przerobić hit Sanah i Dawida Podsiadły "Ostatnia nadzieja". Posłuchajcie wyjątkowej pielgrzymkowej wersji tego znanego utworu!

Reklama

Sierpień to zdecydowanie miesiąc pieszych pielgrzymek do Częstochowy. Wierni maszerują przed oblicze Jasnogórskiej Matki w rytm muzyki, jak się okazuje… nie tylko tej typowo religijnej. Grupa Pielgrzymkowa Galindia Pisz z Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę postanowiła przerobić tekst piosenki pt. „Ostatnia nadzieja” popularnej, młodej artystki Sanah i piosenkarza Dawida Podsiadło.

„Wszystko to co mam, wszystko to co mam, to moja wiara, że z Bogiem wszystko działa…” – brzmią słowa pielgrzymkowej wersji utworu. Posłuchaj koniecznie tego pielgrzymkowego hitu!

Warto przypomnieć, że rok temu pielgrzymi z grupy pielgrzymkowej Galindia Pisz zmierzając na Jasną Górę również postanowili przerobić znany hit piosenkarki. Pielgrzymkowa wersja „Szary świat” stała się absolutnym hitem pielgrzymkowych szlaków. Możecie jej posłuchać >>>TUTAJ>>>.

Reklama

pa/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę