fot. 123damianek123/Youtube.com/Sanah/Facebook.com

Wielki hit Sanah w pielgrzymkowej wersji. „Chodź ze mną na Jasną Górę…”

Kreatywność na pieszych pielgrzymkach nie ma żadnych granic! Tym razem pielgrzymi z Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę postanowili przerobić znany hit Sanah i Kwiatu Jabłoni, pt. "Szary świat". "A gdyby tak razem z Nią poszedł cały świat... Zniknąłby grzech i strach wokół Matki bram jest to, czego Ci najbardziej brak..." - śpiewają. Posłuchajcie całego utworu!

Reklama

Sierpień to zdecydowanie miesiąc pieszych pielgrzymek do Częstochowy. Wierni maszerują przed oblicze Jasnogórskiej Matki w rytm muzyki, jak się okazuje nie tylko tej typowo religijnej. Grupa Pielgrzymkowa Galindia Pisz z Ełckiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę postanowiła przerobić tekst piosenki pt. „Szary świat” popularnej, młodej artystki Sanah.

Miała różaniec i wiary za stu. Od rana z nami na szlaku do Maryi stóp. Zanurzona w modlitwie, czy słońce czy deszcz. Kolejny kroczek stawiała, gdzie ją spotkać wiesz. A gdyby tak razem z Nią poszedł cały świat… Zniknąłby grzech i strach wokół Matki bram, jest to czego Ci najbardziej brak. Chodź ze mną na Jasną Górę… – śpiewają pielgrzymi. Koniecznie posłuchajcie całego utworu!

Warto przypomnieć, że rok temu inni pielgrzymi zmierzający na Jasną Górę również postanowili przerobić znany hit piosenkarki. Pielgrzymkowa wersja „Ale jazz” stała się absolutnym hitem pielgrzymkowych szlaków. Możecie jej posłuchać >>>TUTAJ>>>.

Reklama

Sanah, a właściwie Zuzanna Irena Jurczak to młoda artystka, wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka i absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

pa/Stacja7

Przeczytaj również

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę