Nasze projekty

“Dance&Pray”. Jak odnaleźć radość?

"Przy Tobie wrzucam na luz, marzenia składam w ręce Twe". Debiutancki singiel Justyny Jędrusik zachęca do spojrzenia z dystansem na życiowe trudności i pokazuje, gdzie szukać motywacji do spełniania marzeń.

Reklama

“Od napisania tej piosenki zaczęła się moja transformacja z pesymistki w optymistkę. Zachęcam Cię do tego, abyś znalazł w sobie taką przestrzeń, w której dobrze Ci się żyje”- mówi Justyna Jędrusik. 

Utwór “Dance&Pray” jest utrzymany w stylistyce gospel/funky/pop. Do jego nagrania artystka zaprosiła uznanych polskich muzyków i przyjaciół z Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach.

Reklama
Reklama

Teledysk, do którego ujęcia powstawały w Katowicach, został sfinansowany dzięki akcji crowdfundingowej na portalu zrzutka.pl. Wsparli ją artyści, którzy dla Justyny nagrali video zachęcające do zbiórki: Agnieszka Musiał, Marta Król, Małgorzata Hutek, Gabi Gąsior, Arkadio, Monika Mimi Wydrzyńska – wokalistka Linii Nocnej oraz TGD.

Justyna Jędrusik jest absolwentką Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (w klasie wokalu) i absolwentką Krakowskiej Szkoły Jazzu. Po warsztatach z Johnem Hennym postanowiła postawić wszystko na jedną kartę i wyjechać do Stanów, aby nauczyć się techniki wokalnej. Szybko zaklimatyzowała się w Nowym Jorku, gdzie z nowo poznanymi muzykami założyła zespół. W swoim dorobku artystycznym ma 11 koncertów z zespołem The Haveners na terenie Manhattanu, Brooklynu, Bronxu czy New Jersey.

Reklama
Reklama

zś,ik/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę