Nasze projekty
fot. zdjęcie ilustracyjne/Unsplash

Ukraiński żołnierz: Wierzymy, że sam Pan Jezus jest za Ukrainą

"Z bardzo trudnych sytuacji wychodzimy zwycięsko, jakby ktoś nam towarzyszył. Wierzymy, że sam Pan Jezus jest za Ukrainą. Prosimy, abyście nie przestawali, wspierali nas i nadal się modlili. Naprawdę was potrzebujemy! - napisał na stronie parafii w Winnicy jeden z ukraińskich żołnierzy.

Reklama

To już piąty dzień walk na Ukrainie. Armia ukraińska robi wszystko, by odeprzeć ataki wroga. Wielu żołnierzy modli się, szuka duchowego wsparcia. Wojskowi podkreślają, że modlitwa jest dla nich najważniejszą formą pomocy, jakiej mogą doświadczyć. W Sieci pojawia się setki zdjęć, wzruszających nagrań ze wspólnych nabożeństw, modlitw.

„Pan Jezus jest za Ukrainą”

Jeden z żołnierzy ukraińskich zamieścił wpis na stronie internetowej parafii Bożego Miłosierdzia w Winnicy. Napisał w nim następujące słowa:

Czujemy wasze modlitewne wsparcie. Czasami dzieje się coś naprawdę niezrozumiałego, tak jakby czyjaś niewidzialna ręka kierowała kulami i pociskami, które przelatują obok nas. Z bardzo trudnych sytuacji wychodzimy zwycięsko, jakby ktoś nam towarzyszył. Stajemy się niewidzialni dla wroga, widzimy nawet w ciemności, wiemy co i jak robić. To nas pobudza i dodaje sił. Wierzymy, że sam Pan Jezus jest za Ukrainą. Prosimy, abyście nie przestawali, wspierali nas i nadal się modlili. Naprawdę was potrzebujemy!

Reklama

Zatem nie pozostaje nic innego, jak odpowiedzieć na prośbę ukraińskiego żołnierza i modlić się w intencji pokoju i zakończenia wojny na Ukrainie. Pomoc można także okazać w inny sposób – wpłacając środki na zbiórki, bądź uczestnicząc we wszelkich akcjach pomocowych na terenie całego kraju.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę