Nasze projekty
fot. Squirmy and Grubs / YouTube.com

Shane i Hannah – historia niezwykłej miłości

Shane i Hannah to duet doskonały! Niepełnosprawność mężczyzny i stanowi żadnych barier. Para we wrześniu 2020 r. pobrała się, a Hannah napisała: "Poślubiłam mężczyznę swojego życia". Ich przykład to świadectwo, że prawdziwa miłość nie zna granic!

Reklama

Shane Burcaw urodził się w 1992 r. i od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. To nieuleczalna choroba genetyczna, która sprawia, że neurony ruchowe znajdujące się w rdzeniu kręgowym – obumierają. W praktyce oznacza to zanik mięśni i skrzywienie kręgosłupa.

Shane poprzez swoją chorobę, nie jest w stanie żyć samodzielnie. Odkąd skończył 2 lata, porusza się na wózku inwalidzkim. Mimo swojej choroby, mimo bólu, który towarzyszy mu każdego dnia, mężczyzna nie traci poczucia humoru i pozytywnego myślenia. Poprzez swoją postawę – inspiruje ludzi na całym świecie.

Pewnego dnia, w jego życiu pojawiła się kobieta, w której zakochał się bez pamięci i na zawsze połączył ich węzeł małżeński. Wszystko zaczęło się, gdy Hannah obejrzała film dokumentalny o życiu niepełnosprawnego Shane’a. Wówczas pomyślała, że to bardzo sympatyczny facet. Pomyślała, że niezwykłe jest to, w jaki sposób mówi on o swojej niepełnosprawności i cierpieniu. Postanowiła do niego napisać i tak właśnie od wiadomości do wiadomości, przez spotkania zrodziła się ich wielka miłość.

Reklama

Czytaj także >>> Akty: wiary, nadziei, miłości i żalu. Warto się nimi modlić!

„Poślubiłam miłość mojego życia”

Początki ich związku nie były łatwe. Hannah jest piękną kobietą i zarzucano jej, że nie kocha swojego wybranka, a jest z nim tylko dla popularności i zysków. Wielokrotnie oboje doświadczali niezwykle przykrych sytuacji. Mimo to nie poddali się i dziś… są już małżeństwem – we wrześniu 2020 r. pobrali się!

W piątek 4 września poślubiłam miłość mojego życia. Nie mieliśmy wielkiego wesela jakie zawsze planowaliśmy, ale było idealnie. (…) Shane i ja nie możemy się doczekać, żeby uczcić to wydarzenie osobiście z naszymi rodzinami gdy to będzie bezpieczne, ale póki co – jesteśmy mężem i żoną! I to jest najważniejsze. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że zostałam żoną najwspanialszego mężczyzny, jakiego znam – napisała Hannah na swoim profilu instagramowym.

Reklama

Czytaj także >>> Kamil Stoch: zawsze modlę się przed zawodami

Dystans i poczucie humoru to dwie cechy, które charakteryzują Hannah i Shane’a. Założyli kanał na YouTube, gdzie opowiadają o tym, jak wygląda ich wspólne życie. Ich przykład to świadectwo, że miłość nie zna granic!

papilot.pl, kw/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę