fot. Euromaidan Press/ Twitter.com

Pierwszy taniec na lwowskim oddziale szpitalnym. Zobacz niezwykłe wideo!

Oksana i Vicotr to para, której wojna pokrzyżowała weselne plany... 23-letnia pielęgniarka z Łysyczańska, straciła nogi 27 marca, kiedy eksplodowała pod nią rosyjska mina. Gdy Oksana doszła do siebie, para postanowiła się pobrać na oddziale szpitalnym. Pośród pacjentów, zatańczyli swój pierwszy taniec weselny.

Reklama

Na filmie widać Victora, który trzyma na rękach swoją żonę Oksanę. 23-letnia pielęgniarka z Łysyczańska straciła nogi 27 marca w wyniku eksplozji rosyjskiej miny. Tego dnia, odwróciła się do swojego ukochanego, by go ostrzec przed niebezpieczeństwem, a chwilę później nastąpił wybuch.

Nogi Oksany i cztery palce lewej ręki zostały oderwane. Kobieta szybko otrzymała pierwszą pomoc w pobliskim szpitalu. Tam przeszła cztery operacje. Następnie została ewakuowana do Dniepru, gdzie wyleczono jej rany i przygotowano jej kończyny do protez. Tydzień temu ona i jej ukochany Wiktor, przybyli do Lwowa pociągiem ewakuacyjnym i postanowili się pobrać. Zobaczcie ich niezwykle wzruszający pierwszy taniec weselny!

To przykład na to, że miłość nie zna granic, ani przeszkód!

Reklama
Reklama

Euromaidan Press, kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę