fot. Ołena Zełenska/Instagram.com

Ołena Zełenska: Wojna w Ukrainie ma szczególnie kobiecą twarz

"W Ukrainie jest o 2 miliony więcej kobiet niż mężczyzn. Tylko statystyki. Ale teraz nabiera zupełnie nowego znaczenia. Bo to oznacza, że ​​nasza obecna opozycja również ma szczególnie kobiecą twarz" - napisała Ołena Zełenska na Instagramie. Dodała także ważne słowa dla wszystkich Ukraińców.

Reklama

Przed wojną (jakie to przerażające i wciąż niezwykłe) pisałam kiedyś, że na Ukrainie jest o 2 miliony więcej kobiet niż mężczyzn. To tylko statystyki, które teraz nabierają zupełnie nowego znaczenia. Bo to oznacza, że ​​nasza obecna opozycja ma szczególnie kobiecą twarz. Mój podziw i pokłon wam, niesamowite rodaczki! – napisała na Instagramie żona prezydenta Ukrainy.

Ołena Zełenska zwróciła uwagę na wszystkie kobiety, które swoją postawą walczą o przyszłość Ukrainy. Wspomniała o tych, które są w szeregach sił zbrojnych, które są w pogotowiu medycznym, które ratują, leczą, które karmią swoje dzieci i rodzą w schronach, a także o tych, które cały czas dzielnie wykonują swoją pracę w aptekach, sklepach…

Na koniec żona prezydenta dodała otuchy wszystkim Ukraińcom. Tak więc słońce już widać przez dym z ostrzału! Wszystko będzie wiosną, wszystko będzie zwycięstwem, wszystko będzie Ukrainą.

Reklama
Reklama

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę