Nasze projekty
Reklama
Fot. sja_crusader_football/ Instagram

Młodzi futboliści przed kliniką aborcyjną. W dłoniach trzymają… różańce

Zespół młodych futbolistów modlił się przed oddziałem międzynarodowej organizacji aborcyjnej Planned Parenthood. "Jesteśmy pokoleniem pro-life!" - napisali w swoich mediach społecznościowych.

Drużyna futbolu amerykańskiego z Kalifornii wraz z innymi uczniami ze szkoły połączyła siły, aby walczyć o życie i modlić się na różańcu przed kliniką aborcyjną.

ZOBACZ>>> Kiedy życie gaśnie za wcześnie

Młodzi futboliści: jesteśmy pokoleniem pro-life!

„Crusaders”, którzy należą do Saint Joseph Academy High School w San Marcos, zebrali się przed Isabella Center, jednym z oddziałów międzynarodowej organizacji aborcyjnej Planned Parenthood.

Reklama

Z różańcami w rękach, młodzi ludzie w różnym wieku uklękli, aby modlić się za nienarodzone dzieci. Cruzados zawsze walczą o ochronę słabych i bezbronnych. Jesteśmy pokoleniem pro-life! AMDG (Ad Majorem Dei Gloriam – Na większą chwałę Boga)” – napisali na swoim Instagramie.

ZOBACZ>>> Zbigniew Kaliszuk: aborcja wyborem nie jest. Jest okrutnym eliminowaniem niechcianych skutków własnych wyborów

Każdy swój mecz kończą wyjątkową modlitwą!

We wrześniu 2023 roku drużyna stała się viralem, gdy jedno z ich nagrań śpiewających klęcząc Ave María po meczu poruszyło sieci społecznościowe.

„Jeden z naszych kolegów z drużyny wpadł na pomysł, aby po naszych meczach śpiewać coś dla Matki Bożej jako sposób na poświęcenie wszystkich naszych działań Bogu. Wybraliśmy ‘Ave María’ i śpiewamy to po łacinie po naszych meczach”, podkreślił Isaac, kapitan drużyny.

Reklama

churchpop.com, sja_crusader_football/Instagram, zś/Stacja7

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę