Nasze projekty
fot. Lexy/Instagram

Lexy Chaplin zachęca do modlitwy Nowenną Rozwiązującą Węzły. „Przysięgam, nic mi tak nie pomogło”

Lexy Chaplin w jednym z wywiadów wyznała, że w trudnych chwilach powierzyła się Matce Bożej. Modliła się wówczas Nowenną Rozwiązującą Węzły, którą promuje w swoich mediach społecznościowych. "To odmawia się dziewięć dni, ale przysięgam Wam, że nic mi tak nie pomogło" - powiedziała.

Reklama

Lexy Chaplin to polska influencerka, youtuberka, a także freakfigtherka pochodzenia amerykańskiego. Jako dziecko mieszkała w Stanach Zjednoczonych, a następnie wraz z mamą i trójką rodzeństwa przeprowadziła się do Polski. Od 2017 r. jest aktywna w internecie. W 2019 r. dołączyła do grupy internetowej Team X, którą założył youtuber Stuart Burton, wokół którego w ostatnim czasie dzieje się afera Pandora Gate (w jego sprawie toczy się postępowanie).

Czytaj także >>> Top 10 filmów o Jezusie

Influencerka w wielu wywiadach podkreśla, że jest osobą wierzącą. Mówi, że wiarę wyniosła z domu rodzinnego. Modli się na różańcu i wieloma innymi modlitwami. Pan Bóg towarzyszy jej w codzienności. Lexy w jednym z wywiadów wyznała: „jestem katoliczką, praktykującą, wierzącą”, choć jak dodaje – ze swoim poglądem na świat. Zawsze podkreśla również, że jest przeciwna aborcji i sama nigdy by jej nie dokonała.

Reklama

Lexy modli się Nowenną Rozwiązującą Węzły

Niedawno, w wywiadzie u Żurnalisty powiedziała, że gdy rozstała się z Marcinem Dubielem przeżywała duży kryzys egzystencjalny, z którym nie mogła sobie poradzić. W tamtej sytuacji pomogła jej pewna wyjątkowa modlitwa, a dokładniej „nowenna rozwiązująca węzły”, którą odmawia się przez dziewięć dni. Lexy przyznała, że po odmawianiu tej modlitwy było jej o wiele łatwiej. Nowenna wzbudziła zainteresowanie odbiorców tego wywiadu, którzy zaczęli pytać influencerkę, gdzie można znaleźć tę modlitwę.

Czytaj także >>> Nowenna rozwiązująca węzły

Reklama

Lexy opublikowała na Instastories link do nowenny i napisała: „to odmawia się dziewięć dni, ale przysięgam Wam, że nic mi tak nie pomogło„.

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę