Nasze projekty

Bartosz Kurek o wsparciu żony: tam gdzie Ania, tam i ja, mam nadzieję, że ten duet poprowadzi nas do sukcesu

"Dla mnie to ogromna wartość mieć takie wsparcie w domu i osobę, która zawsze trzyma za mnie kciuki, wspiera w każdym momencie" - powiedział Bartosz Kurek, kapitan polskiej reprezentacji siatkarzy, w rozmowie z TVP Sport.

Reklama

W rozmowie z TVP Sport Kurek opowiedział o wsparciu żony, Ani, która jest obecna na meczach polskich siatkarzy w Katowicach. Dla mnie to ogromna wartość mieć takie wsparcie w domu i osobę, która zawsze trzyma za mnie kciuki, wspiera w każdym momencie – powiedział. Tam gdzie Ania, tam i ja. Mam nadzieję, że ten nierozerwalny duet poprowadzi nas do kolejnego sukcesu – dodał.

Kurka zapytano również o to, czy koledzy z kadry proszą go, kapitana drużyny, o radę. Nie, raczej nie. Czuję zresztą, że jesteśmy w tej ekipie na bardzo partnerskich zasadach. Nie ma kogoś lepszego, gorszego. Wspieramy się nawzajem – mówił.

Zapytany o to, co powie kolegom przed ćwierćfinałem, powiedział: Nawet nie wiem, czy jakaś specjalna przemowa będzie potrzebna. Jeśli już miałaby jakoś brzmieć, to pewnie powiedziałbym, że jestem z naszej całej drużyny dumny i cokolwiek się wydarzy tego dnia, to nic tego nie zmieni.

Reklama

Biało-czerwoni powalczą w czwartek wieczorem z reprezentacją Stanów Zjednoczonych o półfinał mistrzostw świata. To drugie obu drużyn w tym turnieju – w fazie grupowej triumfowali Polacy.

kh, sport.tvp.pl/Stacja7

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę