Nasze projekty

Łukasz Kaczmarek podarował złoty medal księdzu z rodzinnej parafii. „To wielki przyjaciel”

"To gest skierowany do wszystkich mieszkańców Krotoszyna" - napisał Łukasz Kaczmarek, złoty medalista siatkarskich mistrzostw Europy. A internauci nie kryją zachwytu!

fot. lukasz_kaczmarek.94/Instagram

Przypomnijmy, że w sobotę polscy siatkarze po czternastu latach ponownie zdobyli złoty medal mistrzostw Europy, pokonując Włochów w finale rozgrywanym w Rzymie.

Po powrocie do Polski jeden z medalistów, Łukasz Kaczmarek, spotkał się z mieszkańcami rodzinnej miejscowości i podarował złoty krążek ks. Aleksandrowi Genderze, którego nazywa „wielkim przyjacielem rodziny”.

„Dziś na spotkaniu w moim rodzinnym mieście podarowałem złoty medal Mistrzostw Europy wielkiemu przyjacielowi mojej rodziny – ks. Aleksandrowi Genderze. Jednak nie jest to z mojej strony gest skierowany jedynie do naszej rodzinnej parafii, ale dla wszystkich mieszkańców Krotoszyna, których nieustanne wsparcie odczuwam na każdym turnieju. Bazylika pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela w Krotoszynie jest dla mnie szczególnym miejscem” – napisał na Instagramie Łukasz Kaczmarek.

Reklama

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. „Łukasz jesteś naprawdę świetnym gościem i dowodzisz tego na każdym kroku” – możemy przeczytać. „Siedziałam obok Ks. Aleksandra na meczu i super nam się razem kibicowało” – napisała inna internautka.

Inni podziękowali Kaczmarkowi „za piękne świadectwo”. „Niesamowity gest, niesamowite świadectwo” – czytamy.

Reklama

ZOBACZ TEŻ: Wilfredo Leon: dedykuję ten medal Panu Bogu i mojej rodzinie

kh/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę