fot. Ida Nowakowska/Instagram.com

Ida Nowakowska o Świętach Bożego Narodzenia: Wszystko będzie szczególne

Ida Nowakowska została mamą w maju tego roku. Od tamtej pory jej synek Max jest oczkiem w głowie rodziców. Zbliżają się ich pierwsze, wspólne święta. Jak będą wyglądały?

Reklama

Ida Nowakowska jest żoną Jacka Herndona od siedmiu lat. Małżeństwo doczekało się pierwszego dziecka w maju tego roku. Synek Maksymilian jest absolutnym oczkiem w głowie tancerki i towarzyszy jej na każdym kroku życia zawodowego – pojawia się nawet na planie programu Pytanie na śniadanie.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

Tworzymy przepiękne wspomnienia

To będą pierwsze święta, które małżeństwo spędzi w powiększonym składzie. Dlatego właśnie będą one tym bardziej wyjątkowe. Ida Nowakowska, a także jej mąż wierzą w Boga, dlatego Boże Narodzenie ma dla nich nie tylko klimat magii świąt, ale przede wszystkim radości z przyjścia na świat Syna Bożego.

Reklama
Reklama

Tancerka nie kryje zachwytu, że święta spędzone w trójkę budzą w niej niesamowitą radość. Wszystko będzie szczególne. Wszystko będzie dla nas pierwszy razem. Jest to dla mnie bardzo metaforyczne. Nawet teraz, jak mówię, że mam synka, i że będę z nim spędzać święta. Jest to dziwne, bo zawsze było to moim ogromnym marzeniem i chcę, żeby te święta były takie wymarzone i perfekcyjne dla nie niego. Bo to nie chodzi o mnie. Chciałabym, żebyśmy my dla niego tworzyli takie przepiękne wspomnienia – wyznała.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ida Nowakowska Herndon (@idavictoria)

kw, viva.pl, jastrzabpost/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę