Nasze projekty

Ciacho za ciacho

W imieniu charytatywnej grupy Szpunt, należącej do Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego „Beczka”, zapraszamy na kolejną akcję „Ciacho za Ciacho”

Reklama

Już 15 grudnia w niedzielę, przez cały dzień na krużgankach klasztoru Ojców Dominikanów w Krakowie przy Stolarskiej 12 będziecie mogli kupić ciasto, używane książki, a nawet przyprawy z Indii i jednocześnie wspomóc szczytny cel – zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na ośrodek pomagający trędowatym w Jeevodaaya (czyt. Dżiwodaja) w Indiach. Zapraszamy w imieniu Ojców Dominikanów oraz Duszpasterstwa Akademickiego Beczka.

 

Trailer wydarzenia

Reklama

O "Ciachu"

 

Akcja Ciacho za Ciacho jest organizowana przez charytatywną grupę Szpunt, należącą do Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego Beczka, zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy. W jej trakcie można zakupić ciasta pieczone przez studentów lub czołowych krakowskich cukierników oraz używane książki. Dochód z kilku poprzednich akcji przeznaczono na budowę przedszkola i kaplicy w Ghanie, domu na spotkania dzieci i młodzieży w slumsach Limy i studnie w Sudanie Południowym i Ugandzie.

Reklama
 
 

Przeczytaj także nasze artykuły o Jeevodaya:

 

Ciemna strona Indii

Reklama

 

Mama z Jeevodaya

 

Naznaczeni


Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite