Nasze projekty

Wydaj z nami książkę!

Zastanawiasz się nad wydaniem własnej książki? Masz w szufladzie gotową treść, ale nie wiesz co dalej? Wydaj książkę z nami – przeprowadzimy Cię przez proces wydawniczy od pliku tekstowego aż po wydrukowany egzemplarz na półce w księgarni.

Reklama

Jako Wydawnictwo Stacja7 działamy od 2018 roku, wydajemy książki cenionych autorów , wspieramy wydawnictwa w procesie wydawniczym i promocyjnym, pomagamy zgromadzeniom i innym instytucjom w kreowaniu pomysłów na dobre książki. 

Wśród naszych wydawnictw znajdziecie: książki o. Adama Szustaka, jak np. „Straszna książka”, „Szusta rano, „Nocny złodziej”, „Miriam”, itd. Jesteśmy dumni z wydania niezwykle przydatnej i pięknej książki (już w dwóch tomach, w tym roku będzie trzeci) „Jutro Niedziela”, autorstwa ks. Marcina Kowalskiego i ks. Przemysława Śliwińskiego, która została wyróżniona Nagrodą Feniksa. Wznowiliśmy książkę „Uwierzcie w koniec świata, pod nowym tytułem “Siła Nadziei” o. Joachima Badeniego i Judyty Syrek. Wydajemy także książki będące inspiracją płynącą od Maryi jak np. “30 scen z życia Maryi” Anety Liberackiej,  z autentycznymi historiami kobiet. W naszym dorobku jest także bestsellerowy, wydany przy współpracy ze społecznością portalu modlitewnik “Weź i się módl” – opracowany przez 100 księży oraz siostry zakonne. I wiele innych pozycji, które można znaleźć na półkach księgarń.

Przeprowadzimy Cię przez proces redakcji i korekty treści, zaproponujemy projekt makiety i okładki, skład i łamanie, przygotujemy pliki drukarskie i specyfikację techniczną nakładu, zapewnimy druk w renomowanych polskich drukarniach, pomożemy uzyskać numer ISBN oraz wesprzemy w wysyłce książek. Oferujemy także promocję książki w portalu Stacja7.pl, notującym rocznie ok. 20 mln odsłon i równolegle – w mediach społecznościowych: na Facebooku Stacji7 (96 tys. polubień, śr. zasięgi miesięczne to ok. 1,1 mln osób), na profilach “Mężczyzna z nieba rodem” i “Kobieta Nieziemskich Obyczajów” (każdy z nich notuje po ok. 63 tys. polubień i ma zasięg miesięczny ok. 250 tys.osób) oraz na profilu “Twoja Biblia” (37 tys. polubień i zasięg miesięczny ok. 100 tys. osób).

Reklama

Nie masz własnego wydawnictwa? Twoja książka „leży w szufladzie” i czeka by „tchnąć w nią życie”? Zgłoś się do nas. Pomożemy Ci je w prosty sposób założyć Twoje własne wydawnictwo – tworząc nazwę, logo, profesjonalny adres pocztowy i wizytówkę w postaci strony internetowej, itp. 

Stacja Kreacja – grupa kreatywna działająca w ramach portalu Stacja7.pl – zajmuje się tworzeniem stron i sklepów internetowych, systemów płatności, wydawaniem książek, projektowaniem grafik i logotypów oraz realizowaniem kampanii promocyjnych. To zespół, który może być Twoim zespołem. To co? Chcesz wydać z nami książkę? Zapraszamy!

Więcej na: https://kreacja.stacja7.pl/wydaj-z-nami-ksiazke/

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę