Nasze projekty
siła nadziei

Urodziny o. Joachima Badeniego. „Siła nadziei” aż 50% taniej

Dziś Joachim Badeni obchodziłby swoje 109 urodziny! Z tej okazji mamy dla was wyjątkową zniżkę. Rabat - 50 % na niesamowitą książkę "Siła nadziei". Ta pozycja wyrywa z apatii i poczucia beznadziei. I zaskakuje.

Reklama

Książka Stacji7 jest rozszerzeniem wydanych wcześniej rozmów z ojcem Badenim “Uwierzcie w koniec świata” i “Wyjdź do światła” o niepublikowane dotąd wypowiedzi charyzmatycznego dominikanina, który zmarł w 2010 roku w opinii świętości.

„Coś w nas domaga się nadziei”

Wznowienie tej książki, i to w tak poszerzonej formule, jest opatrznościowym zbiegiem okoliczności. Wydaje się, że głosu mędrca, jakim bez wątpienia był ojciec Joachim, potrzeba dzisiaj bardzo wielu ludziom. Bo wiele osób patrząc na sytuację na świecie spowodowaną wirusem zadaje teraz pytania o sens, o przyszłość tego świata, o wartość życia. Coś w nas domaga się nadziei – tłumaczy Judyta Syrek.

Zobaczyliśmy, że słowa ojca Badeniego są wciąż aktualnym przesłaniem. Ojciec Joachim mówił wtedy właśnie o tym, co dzisiaj przeżywamy. On był prorokiem, pisał o tym już 11 lat temu ojciec Jan Andrzej Kłoczowski. Dzisiaj widzę, jak ważnym na ten czas, który właśnie przeżywamy. Dziś jeszcze mocniej potrzebna nam jest nadzieja, która płynie z tego proroctwa, z przesłania o powtórnym przyjściu Chrystusa na ziemię” – dodała. 

Reklama

Jedyna taka zniżka

Z okazji rocznicy urodzin tej wyjątkowej postaci, jaką był o. Joachim Badeni, w sklepie Dobroci.pl mamy dla was zniżkę – 50 % na książkę „Siła nadziei” autorstwa wspomnianej Judyty Syrek.

Ojciec Joachim Badeni – ceniony kaznodzieja, wieloletni duszpasterz akademicki, filozof, arystokrata i mistyk, na kartach książki wzywa do gotowości na ponowne przyjście Chrystusa. Podejmuje ten ważny temat bez patosu i zadęcia, stanowczo, lecz i z właściwym sobie poczuciem humoru. Dzieli się bogatym doświadczeniem życiowym i żywym doświadczeniem religijnym, ujmując przy tym szczerością. 

siła nadziei
siła nadziei

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę