Nasze projekty

Najlepsze wakacje, czyli jakie? Odpowiada sam św. Jan Paweł II!

Wakacje kojarzą się z wyzwaniem, poszukiwaniem przygód i… skarbu. E-book “Wakacje z Janem Pawłem II” to wspaniała okazja, by odnaleźć najważniejszy skarb - odkryć siebie i własną tożsamość.

Reklama

Często trudno nam w codziennej gonitwie uporządkować  życiowe cele, priorytety i plany. A gdyby tak wziąć wolne, zrobić reset i pozwolić sobie na krótkie zatrzymanie się, by dowiedzieć się, gdzie jest sens życia?

Najlepsze wakacje według Jana Pawła II

Jan Paweł II uważał, że najlepsze wakacje to te, podczas których znajdzie się najlepszą cząstkę siebie, ten właśnie skarb, którego nikt nie może nas pozbawić. Dlatego dobrym pomysłem może okazać się poszukiwanie skarbu w towarzystwie Przewodnika, który sam ten skarb odnalazł.

Jan Paweł II to nie tylko hipster ze zdjęć w trampkach i na kajakach, choć oczywiście też. Był człowiekiem wielu aktywności, ciekawym świata, ludzi, przyrody, miejsc. Ale Jan Paweł II to przede wszystkim Wielki Mistrz Duchowy, w którego nauce możemy znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas dziś pytania. Stąd pomysł, by wybrać się na wakacje z Jego nauką. Mam takie przeświadczenie, że ten święty coach pomoże wrócić z nowymi siłami, motywacjami, a przede wszystkim poczuciem sensu tego, co robimy i w jaką stronę idziemy – wyjaśnia Aneta Liberacka, redaktor naczelna portalu Stacja7 i autorka publikacji.

Reklama

Co znajdziesz w e-booku?

W wakacyjnym e-booku Jan Paweł II odpowiada swoją nauką na współczesne pytania i troski dnia codziennego. Wszystkie zawarte tam odpowiedzi są cytatami z encyklik, przemówień oraz homilii wygłoszonych przez Papieża.

Refleksja dotyczy zagadnień związanych z poszukiwaniem głębokiego sensu i radości życia, pokoju ducha, nadziei i spełnienia. Poświęcone im są kolejne rozdziały książki, zatytułowane: Wakacje, Szczęście, Przyroda, Miłość, Pismo Święte i Maryja. Bonusem jest piękna modlitwa Papieża do Maryi, Matki Nadziei. Bogata treść została podana w bardzo przystępnej, lekkiej formule, jak przystało na lekturę w sam raz na urlop!
E-book “Wakacje z Janem Pawłem II” jest już dostępny w księgarni internetowej Dobroci.pl.

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę