Nasze projekty
Reklama
fot. VanityFair/x.com

„Gladiator 2”. W Sieci pojawiły się pierwsze kadry nowego filmu Ridleya Scotta [ZDJĘCIA]

Gladiator od lat podbija listy najlepszych filmów wszechczasów. Kontynuacja produkcji wejdzie do kin już w listopadzie. Tymczasem w Sieci pojawiły się niesamowite zdjęcia z planu filmowego, które wzbudzają ogromny apetyt na więcej. Zobaczcie sami!

Po niespełna 25 latach od premiery Gladiatora, na ekrany kin wchodzi „Gladiator 2” – kontynuacja bestsellerowej produkcji Ridleya Scotta. Premiera filmu już w listopadzie, ale aby wzbudzić w widzach więcej emocji, producenci opublikowali kilka kadrów z wyczekiwanego filmu, na który wielu fanów kina wyczekuje. Pierwsza część wzbudziła zachwyt nie tylko widzów, doceniło ją także oscarowe jury, bowiem produkcja otrzymała aż 5 Oscarów, w tym za najlepszy film oraz najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Czytaj także >>> Z Warszawy pieszo na Jasną Górę. Ruszyły zapisy na pielgrzymkę

O czym opowie Gladiator 2?

Pojawiły się także szczegóły dotyczące fabuły produkcji. Gladiator 2 będzie opowiadał historię Lucjusza (Paul Mescal) – syna Lucilli (w 1 części wcieliła się w nią Connie Nielsen), który został wysłany do Afryki i dorastał z dala od swojej matki.

Reklama

Drugą równie istotną postacią jest Marcus Acacius (w tej roli Pedro Pascal) – rzymski wojownik, który uczył się od najlepszych, a dokładniej od samego Maximusa (głównego bohatera, tytułowego Gladiatora pierwszej części produkcji). Los sprawia, że Lucjusz wraca do Rzymu, a tam po latach spotka się z matką. Co więcej się wydarzy? To okaże się, gdy Gladiator 2 wejdzie do kin, czyli już w listopadzie tego roku!

Kadry z filmu Gladiator 2

Zobaczcie kadry z filmu, które pojawiły się w sieci. Robią wrażenie!

kw/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę