Nasze projekty
Reklama

Wszystkie książki i e-booki Stacji7 dziś taniej o 40%

Piątek pełen zniżek i rabatów zawitał także do sklepu Stacji7. Tylko dziś, do północy, wszystkie książki naszego wydawnictwa kupicie w niższej cenie.

Wśród najnowszych publikacji na uwagę z pewnością zasługuje książka „Siła nadziei„, o. Joachima Badeniego i Judyty Syrek. Wyrywa z apatii i poczucia beznadziei. I zaskakuje. Mimo, że jej główny wątek stanowi pogłębiona teologiczna refleksja, poświęcona poważnym tematom ostatecznym, ta lektura odświeża ducha, zachęca do działania i w efekcie – zadziwiająco pokrzepia. Trwa przedsprzedaż tej niesamowitej publikacji. Już dziś możecie ją kupić z rabatem.

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku liturgicznego warto zaopatrzyć się w książkę Jutro Niedziela rok B. Na każdą niedzielę można znaleźć tu dogłębną analizę czytań, która pomaga spojrzeć na teksty liturgiczne z nowej perspektywy, pokazując kontekst historyczny i językowy. To pozycja obowiązkowa dla osób, które chcą w pełni świadomie i z zaangażowaniem przeżywać Mszę Świętą. W promocyjnej cenie jest także e-book tej publikacji. Będzie on dostępny najpóźniej 2 grudnia, jednak można go nabyć już dziś.

Adwent

W Adwencie polecamy sięgnąć po jedną z książek z rekolekcjami o. Adama Szustaka. „Nocny Złodziej” to rozważania na każdy dzień Adwentu, zakończone modlitwą. W treści tych rekolekcji odnajdą się szczególnie osoby zagubione, które doświadczają „ciemności”. „Nocny złodziej” to „wpuszczenie Słowa w te najciemniejsze, wołające o ratunek głębie.”

Reklama

Inną propozycją adwentową jest „Straszna książka„, która przeprowadza czytelnika przez księgę Apokalipsy. Księga ta zapowiada powtórne przyjście Chrystusa, na które przygotowujemy się w Adwencie. Unikalną częścią tej publikacji są obok rekolekcji o. Adama komentarze znakomitego biblisty, ks. Marcina Kowalskiego.

Dla tych, którzy lubią w adwencie podejmować wyzwania i zadania, mamy Zdrapkę Adwentową. Tylko dziś będzie ona dostępna w promocyjnej cenie – warto zamówić ją nie tylko dla siebie, ale także dla rodziny i przyjaciół, a może też dla parafialnej wspólnoty.

Pomyśl o świątecznych prezentach

Jeśli planujecie już teraz zakup świątecznych prezentów, w sklepie Dobroci znajdziecie upominek dla każdego. Uniwersalnym prezentem będzie modlitewnik „Weź i się módl” z krótkim rozważaniem, modlitwą i rachunkiem sumienia na każdy dzień roku.

Reklama

Ballady i romanse” to świetny podarunek dla osób poszukujących miłości i tych, którzy chcą zadbać o swój związek. Szczególnie przyda się też narzeczonym, przygotowującym się do ślubu – zawiera szeroki dodatek liturgiczny z radami dotyczącymi Mszy ślubnej.

Dla mamy, siostry, córki, cioci, dziewczyny, narzeczonej i wszystkich kobiet idealnym prezentem będzie książka „30 scen z życia Maryi„. To publikacja przepełniona wzruszającymi świadectwami, modlitwami i tekstami do rozważenia. Towarzyszy jej śliczny Notes, w którym czytelniczki mogą zapisywać swoje świadectwa, modlitwy i rozważania.

W promocyjnej cenie zakupić można także książkę „Wielki foch„, w której s. Anna Maria Pudełko i Aneta Liberacka poszukują prawdy o kobiecej tożsamości i powołaniu. To lektura dla tych kobiet, które chcą zawalczyć o akceptację siebie, poznanie swoich emocji i o budowanie dobrych relacji.

Reklama

Mężczyznom spodoba się rozmowa o. Adama Szustaka i Roberta Friedricha „Litzy”, wydana w książce „Wilki dwa. W obronie stada„. To nie tylko pogadanka o męskości, ale przede wszystkim zaproszenie do nawrócenia. Tę książkę możecie kupić z największym rabatem w całym sklepie – aż 66% taniej!

Wszystkim, którzy szukają Bożej obecności na co dzień, polecamy natomiast książkę „Szusta rano„. To publikacja o. Adama Szustaka, dzięki którym można odkryć, jak Bóg daje o sobie znać w pozornie prostych historiach i wydarzeniach. Znajdziecie tu 365 krótkich, bardzo motywujących historii, z którymi świetnie rozpoczyna się nowy dzień.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę