Nasze projekty

Kobiecy marzec w Dobroci.pl

Dzień Kobiet to wyjątkowa okazja, by sprawić radość pięknej kobiecie lub nawet sobie samej. Oto 4 propozycje od nas, które świetnie sprawdzą się na 8 marca - i dużo dłużej!

Reklama

WIELKI FOCH
Aneta Liberacka i s. Anna Maria Pudełko

To książka dla kobiet młodych ciałem i duchem: dociekliwych, chcących „rozgryźć” samą siebie, poznać i okiełznać własne emocje, by świadomie się nimi posługiwać w kontaktach z bliskimi i otoczeniem.

Zachęca do wdzięczności za to, kim już jesteśmy i jak pięknie możemy jeszcze rozkwitnąć. Wyzwala ciekawość poznawania siebie i odwagę obdarowywania innych tym, co w nas najlepsze. To wciągająca i naprawdę zachęcająca do własnych przemyśleń rozmowa dwóch niezwykłych kobiet.

Reklama

► NA DOBROCI.PL KUPISZ TĘ KSIĄŻKĘ W PROMOCYJNEJ CENIE!


PROJEKT JUDYTA
o. Adam Szustak OP

W tej książce o. Adam Szustak opowiada kobiecej sile na przykładzie Judyty – jednej z najbardziej niezwykłych kobiet z kart Biblii. Jej historia pomaga odkryć, jaki jest pierwotny Boży projekt kobiety, która została wyposażona podczas stwarzania we wszystko, czego potrzebuje do szczęśliwego życia.

Reklama

Bóg wymyślił genialny pomysł na kobietę. Według Jego zamysłu kobieta jest piękna, wolna i niezależna… Niezależna od jakiegokolwiek mężczyzny!

► KSIĄŻKĘ KUPISZ TUTAJ


PROJEKT ESTERA
o. Adam Szustak OP

Reklama

Czym jest piękno kobiety w dzisiejszym świecie, tak często utożsamiane z atrakcyjnością seksualną? Czy rzeczywiście liczy się tylko rozmiar i zewnętrzne atuty? Czy tylko niektórym dane jest zachwycać sobą innych?

Na te pytania szukaj odpowiedzi w „Projekcie Estera”. Do kupienia w formie książki i audiobooka.

► ZNAJDZIESZ JE NA DOBROCI.PL


PLANNER „(NIE)DOSKONAŁA
Szymon Reich

To prezent dla tych kobiet, które nie boją się zadawać sobie trudnych pytań. Planner stworzony przez QoQosa i RTCK to nie jest zwykły kalendarz, czy dziennik. To próba wyjścia poza ramy tego, co uznaje się za doskonałe. Jego idea wypływa z odkrycia, że doskonałość tkwi w nas – w naszej autentyczności i prawdzie wobec siebie samego.

Planner przewiduje program ćwiczeń na 12 tygodni – można je zacząć w dowolnym momencie roku. Może Dzień Kobiet będzie początkiem tej przygody?

► OSTATNIE SZTUKI PLANNERA NA DOBROCI.PL

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę