Nasze projekty
Fot. Stacja7

Darmowa wysyłka z Dobroci przez cały weekend

W sklepie Dobroci.pl przez cały weekend zrobicie zakupy z darmową dostawą do Kiosku RUCHu. To świetna okazja, by zaopatrzyć się zawczasu w świąteczne prezenty. Oto kilka propozycji, które proponujemy dla Waszych najbliższych.

Reklama

Na uwagę z pewnością zasługuje nasza najnowsza książkaSiła nadziei“, o. Joachima Badeniego i Judyty Syrek. Wyrywa z apatii i poczucia beznadziei. I zaskakuje. Mimo, że jej główny wątek stanowi pogłębiona teologiczna refleksja, poświęcona poważnym tematom ostatecznym, ta lektura odświeża ducha, zachęca do działania i w efekcie – zadziwiająco pokrzepia. Książkę tę do 11 grudnia można kupić w promocyjnej cenie.

Dla osób, dla osób, które chcą w pełni świadomie i z zaangażowaniem przeżywać Mszę Świętą, publikacją obowiązkową będzie Jutro Niedziela rok B. Na każdą niedzielę można znaleźć tu dogłębną analizę czytań, która pomaga spojrzeć na teksty liturgiczne z nowej perspektywy, pokazując kontekst historyczny i językowy. To świetna lektura na cały rok. Dostępny jest także e-book tej publikacji.

W końcówce Adwentu warto jeszcze sięgnąć po jedną z książek z rekolekcjami o. Adama Szustaka. “Nocny Złodziej” to rozważania na każdy dzień Adwentu, zakończone modlitwą. W treści tych rekolekcji odnajdą się szczególnie osoby zagubione, które doświadczają “ciemności”. “Nocny złodziej” to “wpuszczenie Słowa w najciemniejsze, wołające o ratunek głębie.”

Reklama

Inną propozycją adwentową jest “Straszna książka“, która przeprowadza czytelnika przez księgę Apokalipsy. Księga ta zapowiada powtórne przyjście Chrystusa, na które przygotowujemy się w Adwencie. Unikalną częścią tej publikacji są obok rekolekcji o. Adama komentarze znakomitego biblisty, ks. Marcina Kowalskiego.

7 świątecznych prezentów dla każdego


W naszym sklepie znajdziecie prezenty dla wszystkich członków rodziny.

Dla mamy, siostry, córki, cioci, narzeczonej, babci, synowej, teściowej…

Reklama

Dla wszystkich kobiet idealnym prezentem będzie książka “30 scen z życia Maryi“. To publikacja przepełniona wzruszającymi świadectwami, modlitwami i tekstami do rozważenia. Towarzyszy jej śliczny Notes, w którym czytelniczki mogą zapisywać swoje świadectwa, modlitwy i rozważania.

Darmową dostawą objęte są wszystkie produkty w sklepie Dobroci. Wśród nich także bardzo dziewczęca i kobieca książka “Wielki foch“, w której s. Anna Maria Pudełko i Aneta Liberacka poszukują prawdy o kobiecej tożsamości i powołaniu. To lektura dla tych kobiet, które chcą zawalczyć o akceptację siebie, poznanie swoich emocji i o budowanie dobrych relacji.

Dla męża, narzeczonego, taty, wujka, dziadka, brata, teścia, zięcia, stryjka…

Reklama

Mężczyznom spodoba się rozmowa o. Adama Szustaka i Roberta Friedricha “Litzy”, wydana w książkach „Wilki dwa” oraz “Wilki dwa. W obronie stada“. To nie tylko pogadanka o męskości, ale przede wszystkim zaproszenie do nawrócenia, do męskiej przeprawy przez życie.

Dla szukających miłości, zakochanych i narzeczonych, przyszłej synowej i przyszłego zięcia

Ballady i romanse” sprawdzi się jako podarunek dla osób poszukujących miłości i tych, którzy chcą zadbać o swój związek. Szczególnie przyda się też narzeczonym, przygotowującym się do ślubu, ponieważ zawiera szeroki dodatek liturgiczny z radami dotyczącymi Mszy ślubnej.

Dla każdego, na każdy dzień roku

Uniwersalnym prezentem będzie modlitewnik “Weź i się módl” z krótkim rozważaniem, modlitwą i rachunkiem sumienia na każdy dzień roku. To dobry prezent zwłaszcza dla ludzi młodych, a wśród nich dla przygotowujących się do bierzmowania.

Wszystkim, którzy szukają Bożej obecności na co dzień, polecamy natomiast książkę “Szusta rano“. To publikacja o. Adama Szustaka, dzięki którym można odkryć, jak Bóg daje o sobie znać w pozornie prostych historiach i wydarzeniach. Znajdziecie tu 365 krótkich, bardzo motywujących historii, z którymi świetnie rozpoczyna się nowy dzień.

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę