Nasze projekty
Reklama

8 prezentów, które ucieszą, docenią i zmotywują każdego chłopaka

Nic nie cieszy tak, jak sprawdzony prezent z pomysłem i przesłaniem. 30 września obchodzić będziemy Dzień Chłopaka, a to świetna okazja, by przygotować coś, co przyniesie nie tylko radość, ale będzie też wyrazem uznania, zaufania i być może zachęci do stawiania sobie poprzeczki naprawdę wysoko.

Najważniejsze będzie na pewno duchowe wsparcie. Można je okazać poprzez prosty znak – krzyżyk na szyję. Jego minimalistyczny wygląd niesie ze sobą ogromną siłę. To zachęta do odważnego dawania świadectwa, ale i okazja, by zapewnić o swojej modlitwie w intencji chłopaka. Dołącz do prezentu błogosławieństwo, a noszenie krzyżyka będzie nie tylko wyrazem wiary, ale także znakiem, że chcecie budować swoją relację na naprawdę sprawdzonym fundamencie.

Trochę słodyczy zapewni Mała sakiewka Dobroci. To urocza paczka mlecznych krówek, które świetnie sprawdzą się do kawy we dwoje i nie tylko! Sakiewka może stać się pretekstem do spędzenia wspólnego czasu. Krówki zapakowane są w jutowy woreczek, który można wielokrotnie wykorzystać na kolejne cukierki albo karteczki z miłymi wiadomościami.

Dla chłopaka, o którym śmiało można powiedzieć, że to „Mężczyzna z nieba rodem” – koszulka! Takie hasło z pewnością będzie się nosić z dumą. Koszulka dostępna jest w 3 rozmiarach – S, M i L i w dwóch kolorach: białym i szarym. Warto się spieszyć, bo zostały już ostatnie sztuki.

Reklama

Dla tych, którzy chcą zadbać o wartościowy związek – „Ballady i romanse”, o. Adama Szustaka OP. To unikatowy (nie)podręcznik budowania związku – mówi o podstawowych pojęciach dotyczących miłości i jej etapach, od „singla” i szukania miłości, po etap wejścia w miłość “na serio”, przypieczętowany przysięgą małżeńską. Książka zawiera też podpowiedzi, jak mądrze skorzystać z czasu randkowania i narzeczeństwa, by zbudować bliską, zdrową i fascynującą relację na całe życie. Dołączamy do niej różaniec, by można było we dwoje modlić się o prawdziwą miłość i słodką sakiewkę z krówkami, by miło spędzić czas we dwoje.

Dla odważnych mężczyzn, którzy chcą zrozumieć kobiety – książka „Tylko dla mężczyzn” czyli przewodnik po kobiecej duszy. To publikacja pełna odkryć i faktów, które mogą być zaskoczeniem dla czytelnika. W poradniku tym znalazły się nie tylko informacje niezbędne do zrozumienia ukochanej, ale także konkretne podpowiedzi, sposoby i środki, które mogą radykalnie zmienić związek na lepsze. Do książki dobrze dołączyć różaniec Mężczyzny z nieba rodem.

Jeśli chłopak jest już kandydatem na męża i ojca – polecamy książkę „4 funkcje mężczyzny”, w której Jacek Pulikowski przekonuje, że ojcować powinien każdy mężczyzna – czy jest w rodzinie, czy nie i jakąkolwiek spełnia społeczną rolę. Książka dedykowana jest mężczyznom, którzy chcą odkryć swoje powołanie życiowe (szukają odpowiedzi na pytanie, jak stać się prawdziwym mężczyzną), jak i tym, którzy się w życiu pogubili, i pragną powrócić na dobre ścieżki. Co ciekawe, książkę tę spokojnie mogą czytać także dziewczyny, które chcą mądrze wspierać swoich ukochanych na co dzień i wydobywać z nich to, co najlepsze.

Reklama

Dla nieustraszonych – pakiet książek „Straszna książka” i „Nocny złodziej”. To lektury dla tych, którzy nie boją się ryzyka, zwłaszcza jeśli chodzi o wizje, proroctwa, sny i symbole i dla tych, którzy nie boją się przejść przez ciemność do światła. Pakiet dwóch książek świetnie sprawdzi się na nadchodzące chłodne wieczory, które będziemy spędzać w domu. Pakiet dostępny wraz z krzyżykiem Mężczyzny z nieba rodem.

A jeśli szukać prezentu, który zostanie na długo, z pewnością sprawdzi się modlitewnik „Weź i się módl”. To książka dla tych, którzy nierzadko walczą o czas na osobistą modlitwę. Znajduje się w niej aż 365 rozważań biblijnych z modlitwą i rachunkiem sumienia, co udało się zmieścić na zaledwie jednej stronie małej książeczki. Każdego dnia można odczytywać kolejne fragmenty. Książkę warto zamówić w pakiecie z różańcem, zwłaszcza, że zaraz po Dniu Chłopaka rozpoczyna się przepełniony postacią Maryi miesiąc październik.

Więcej propozycji prezentów na www.dobroci.pl

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę