W Kijowie powstał niezwykły mural. „Wszystko będzie Ukrainą!”

Na jednym z murów w Kijowie pojawił się wymowny mural. Przedstawia on flagę Ukraińską zszywaną przez dłonie żołnierza. Mural robi ogromne wrażenie.

fot. Sasha Korban/facebook.com

Na jednym z murów w Kijowie pojawił się kilka dni temu niezwykły mural. Jego autorem jest Sasha Korban, ukraiński artysta, który w ten sposób postanowił zaapelować o wsparcie jego walczącej ojczyzny. Ten mural stworzyłam kilka dni temu w Kijowie, w tym czasie trwały walki o wyzwolenie Buchy i Irpenia .Wszystko będzie Ukrainą! – napisał na swoim facebooku artysta publikując zdjęcia swojego dzieła.

Dzięki niesamowitym wysiłkom naszych żołnierzy, ochotników sił obrony terytorialnej i wszystkich Ukraińców, którzy się zjednoczyli, powstrzymujemy wroga, aby nie mógł rozerwać naszego rodzimego kraju. Będziemy stać, wygramy! – podkreślił w opisie pod zdjęciami muralu Sasha.

Zaapelował również o pomoc, której jak pisze potrzebują jak nigdy wcześniej. Potrzebujemy Waszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Całe życie próbowałam nikogo o nic nie prosić, ale teraz naprawdę potrzebujemy Waszej pomocy. Zbieram fundusze na dostarczenie najpotrzebniejszych rzeczy (żywność, odzież, leki) dla przesiedlonych i osób rannych lub pozostawionych bez dachu nad głową podczas wojny – zaapelował.

Reklama

pa/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę