Nasze projekty

Znajdź rekolekcje w Warszawie – serwis archidiecezjalny

Archidiecezja Warszawska uruchomiła serwis internetowy ułatwiający odnalezienie w różnych częściach archidiecezji rekolekcje wielkopostne.

Chcemy pomóc znaleźć rekolekcje tym osobom, które w pośpiechu dnia codziennego nie zdążyły na rekolekcje w swojej parafii albo szukają ich w określonym terminie i miejscu – mówi Anna Wojtas z Biura Prasowego Archidiecezji. – Wystarczy chcieć się wybrać na rekolekcje, a te się znajdą  – dodaje.

W tym szukaniu pomoże nie tylko lista dostępna na stronie>> ale również interaktywna mapa archidiecezji, na której rekolekcje także się wyświetlają wraz z lokalizacją kościoła. Ponieważ w Warszawie znajdują się dwie diecezje, mapa i lista obejmują tylko lewobrzeżną część miasta i jego okolic czyli tę należącą do Archidiecezji Warszawskiej.

Serwis oparty jest na mechanizmie działającym na stronie Archidiecezji od kilku lat, umożliwiający dodawanie informacji o różnych kościelnych wydarzeniach m.in. przez ich organizatorów. Dzięki temu w prostu sposób powstaje interaktywna lista wydarzeń z różnych kategorii tematycznych, m.in. właśnie rekolekcji wielkopostnych. 

Reklama
Reklama

 

 

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

 

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite