Nasze projekty

Wystartowało siódme „Urodzinowe tankowanie”

Już po raz siódmy wystartowała akcja urodzinowego tankowania dla potrzebujących. Listopadowi jubilaci: Tomasz Wolny, Przemysław Babiarz, Leonard Bielecki OFM oraz Krystian Włodarczak organizują zbiórkę wśród tych, którzy chcą im zrobić prezent i w ten sposób pomóc niepełnosprawnym podopiecznym Stowarzyszenia Na Tak. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup paliwa na dojazdy na rehabilitację.

fot. siepomaga.pl/youtube.com

„Urodzinowe tankowanie” to wspólna inicjatywa czterech listopadowych jubilatów. Dziennikarze Tomasz Wolny i Przemysław Babiarz, franciszkanin Leonard Bielecki OFM oraz Krystian Włodarczak z Fundacji SiePomaga postanowili zorganizować swoją urodzinową zbiórkę dla osób z niepełnosprawnościami, dojeżdżających na rehabilitację.

Już 7. rok z rzędu przy okazji naszych urodzin ostro tankujemy. Nie wylewamy za kołnierz, ale nie polewamy też do kieliszka. Zapełniamy wirtualne kanistry paliwem, żeby osoby z niepełnosprawnością, mogły dojeżdżać na rehabilitację. Prawdziwą i niesamowicie potrzebną! – piszą pod zbiórką.

Zbiórka prowadzona jest przez Fundację SiePomaga. Każda przelana złotówka będzie przeliczona na litry paliwa niezbędne do dowożenia niepełnosprawnych dzieciaków na rehabilitację. Celem tegorocznej edycji jest zebranie 36 tysięcy złotych, które pozwolą na zakup 6 tys. litrów paliwa. Taka ilość wystarczy, żeby podopieczni ze Stowarzyszenia na Tak mieli zapewniony dowóz na rehabilitację przez cały rok, czyli do następnych urodzin – dodają.

„Ta radość zwycięzców może być także państwa udziałem”

Inicjatywę „Urodzinowe tankowanie” promuje krótki spot, w którym obok jubilatów wystąpiło czterech chłopców z Zespołem Downa. Akcja toczy się na bieżni, gdzie występujący ścigają się, kto szybciej dobiegnie do mety. Całość opatrzona jest komentarzem dziennikarza sportowego Przemysława Babiarza.

I takie zawody, w których wszyscy są zwycięzcami, komentuje się najprzyjemniej, a ta radość zwycięzców może być także państwa udziałem. Tradycyjnie z okazji naszych urodzin zapraszamy na SiePomaga Tankujemy. Z góry dziękujemy! – komentuje na końcu Babiarz.

Reklama

Zbiórkę urodzinową na rzecz niepełnosprawnych podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak można wesprzeć tutaj >>

pa/SiePomaga/Stacja7

Reklama
Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę