Nasze projekty

Tak brzmi zwycięzca Festiwalu Chrześcijańskie Granie

Pochodzący z Żywca zespół LET HIM RUN – „Debiut Roku 2018” oraz laureat nagrody publiczności podczas niedawnego Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie – rozpoczął pracę nad materiałem muzycznym. Oto jak brzmią.

Zespół tworzy 5 artystów, w tym wokalistka Natalia Sołtysek. Grupa została założona w 2017 r. przez Marcina Pawełka (gitara, wokal), Rafała Hilbrychta (gitara basowa) i Dominika Cendrzaka (perkusja). 13 października 2017 r. zespół wydał swój premierowy singiel „Czekam”, który zdobył pierwsze miejsce w dwóch listach przebojów: w 310 notowaniu „Listy z mocą” i 167 notowaniu „Złotej dziesiątki Radia Warszawa”. Na początku 2018 r. do składu dołączyli: Natalia Sołtysek (wokal) i Mieszko Krzyś (gitara, wokal). Drugi singiel zespołu „W imię Twoje” ukazał się 23 marca 2018 r. i zdobył pierwsze miejsce w 335. notowaniu “Listy z mocą”.

Zdaniem artystów z zespołu, najważniejsza jest potrzeba dzielenia się osobistym doświadczeniem żywego Boga i Jego działania w życiu. Przyznali, że mają już pomysł na pierwszy, pełnowymiarowy album. Na płycie znaleźć się mają autorskie utwory oparte na słowie Bożym i „osobistym doświadczeniu Bożej wolności”.

Po zwycięstwie również w Debiutach festiwalu Chrześcijańskie Granie „Let Him Run”  prowadzi obecnie zbiórkę funduszy w serwisie crowdfundingowym Katolik Wspiera, na nagranie debiutanckiej płyty. 

Reklama
Reklama

„Cały proces produkcji albumu chcielibyśmy zrealizować w najlepszy możliwy sposób. I choć po ludzku jest to wymagające i trudne zadanie, to wiemy, że Bóg jest Bogiem rzeczy niemożliwych i kiedy błogosławi, to w pełni i bez granic” – wyjaśnili, zapraszając jednocześnie do współtworzenia projektu i prosząc o wsparcie finansowe.

Po pierwszym etapie, polegającym na tworzeniu, komponowaniu i dopracowywaniu aranżacji, muzycy przygotowują się do sesji nagraniowych w studio, postprodukcji, miksowania i masteringu oraz projektowania szaty graficznej.

Reklama
Reklama

ad, KAI

 

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite