Nasze projekty

Szczęście razy sześć! Polskie sześcioraczki kończą roczek

Dokładnie rok temu przyszły na świat pierwsze polskie sześcioraczki czyli Filip, Zosia, Tymon, Nela, Kaja i Malwina z Tylmanowej. Ich narodziny były szczęściem i zaskoczeniem nie tylko dla rodziców.

Zaskoczeniem, ponieważ mający już jednego synka państwo Marzec z Tylmanowej przez całą ciążę spodziewali się narodzin piątki dzieci. O tym, że na świat przyjdzie także szósta dziewczynka, Malwina, dowiedzieli się już po fakcie. 

„Dokładnie rok temu o godzinie 10.08 na świecie pojawił się Filip- pierwszy z sześcioraczków. Później co minute na świat przyszły Zosia, Tymon, Nela, Kaja i… kiedy myślałam że wszystkie dzieciaki są już w inkubatorach okazało się że jest z nami jeszcze Malwina-nasza niespodzianka.”

– wspomina ich mama w dzisiejszym wpisie na Instagramie. Konto Sześcioraczków z Tylmanowej obserwuje w tym serwisie 133 tysiące osób.

Reklama
Reklama

View this post on Instagram

A post shared by @szescioraczkipl

Reklama
Reklama

Dzieci narodziły się w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, w 29. tygodniu ciąży, od razu przykuwając uwagę mediów nie tylko z Polski ale i świata. Musiało jednak minąć ponad 100 dni zanim opuściły szpital, inkubatory i pojechały do domu.

Pamiętajmy dziś w modlitwie o nich oraz ich rodzinie!

Reklama

ad/Stacja7

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite