Nasze projekty

Piłkarze uratowali młodej dziewczynie życie. Wykazali się niezwykłą odwagą [VIDEO]

Piłkarze właśnie jechali na swój mecz, kiedy to zobaczyli młodą dziewczynę stojącą za barierkami na wiadukcie. Natychmiast ruszyli jej na pomoc, prawdopodobnie zapobiegając tragedii.

fot. Tygodnik Sport/facebook.com

w miniony weekend „Tygodnik Sport” opublikował nagranie, na którym można dostrzec młodą dziewczynę stojącą na wiadukcie, za ochronnymi barierkami, która prawdopodobnie chciała skoczyć z dużej wysokości.

ZOBACZ TEŻ>>> 10-letni chłopiec uratował życie swojej koleżance. „Tymek jesteś naszym bohaterem!”

Na szczęście dziewczynę dostrzegło dwóch piłkarzy. Kamil Walków i Mikołaj Zięba z Odry Bytom Odrzański jechali na zbiórkę meczową. Zareagowali natychmiast. Spokojnie weszli na górę, uspokoili dziewczynę i asekurując, bezpiecznie sprowadzili ją w bezpieczne miejsce.

Reklama

Kilka godzin później Odra przegrała swój mecz. Jednak jak w swoich mediach społecznościowych podkreślił klub, „w obliczu ludzkich dramatów sport schodzi na dalszy plan”, a meczowa porażka „nie ma najmniejszego znaczenia”. „Kamilu i Mikołaju jesteśmy dumni, że reprezentujecie nasz klub i ogromne wartości swoich zachowaniem, nisko się kłaniamy” – czytamy.

sport.tvp.pl, sport.radiozet.pl, pa/Stacja7

PRZECZYTAJ>>> Ma 85 lat i jest najstarszym tegorocznym maturzystą! „Warto. Nie ma się czego bać!”

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę