Nasze projekty

O. Adam zaprasza na Ocalonych w Poznaniu

O. Adam Szustak OP zaprasza na ostatnie w tym roku wielkie uwielbieniowe spotkanie, które tym razem odbędzie się 21 listopada w poznańskiej hali Arena. Sprzedaż wejściówek rusza dziś o godz. 18.

Tym razem do dyspozycji zainteresowanych będzie ok 4 tys. biletów – to mniej, niż w katowickim Spodku, z uwagi na mniejsze rozmiary hali Arena w Poznaniu. 

– Po Łodzi, Krakowie, Warszawie i Katowicach – czyli tych 4 wielkich wielbieniach, które już zorganizowaliśmy, tym razem zapraszamy do Poznania, gdzie mamy już błogosławieństwo miejscowego biskupa i pozwolenie na udzielanie sakramentu namaszczenia chorych – wyjaśnia o. Adam Szustak we vlogu zapraszającym na to spotkanie.  Z tego też względu zaprasza do zgłaszania się również miejscowych kapłanów, którzy chcieliby pomóc w udzielaniu tego sakramentu spodziewanej wielkiej liczbie chętnych. Potrzeba ich ok. 30.

„Kościół, który gromadzi się w liczbie tysięcy słuchających kim są w tym, który JEST, rozpala nadzieję. Wiara w to, że ON ma dla nas jeszcze więcej, nie pozwala się zatrzymać. Spotkajmy się więc i tym razem, by wyciągnąć ręce w uwielbieniu. Wierzymy, że TEN, który OCALA swoje ręce już wyciąga, by nas chwycić!” – napisał w opisie tego wydarzenia anonsowanym na Facebooku. 

Reklama
Reklama

Tradycyjnie już z o. Adamem Słowo Boże głosić będzi o. Tomasz Nowak, a muzyczną stronę modlitwy poprowadzi zespół owca.

ad/Stacja7

Reklama
Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite