Na początek roku akademickiego: rekolekcje. Jedne z nich prowadzi o. Adam Szustak

Na początku nowego roku akademickiego warszawskie duszpasterstwa zapraszają studentów na rekolekcje. Kto, gdzie i kiedy je głosi? W tym roku między innym dominikanin o. Adam Szustak.

fot. Eliott Reyna/Unsplash

W październiku duszpasterstwa akademickie wznawiają spotkania oraz planują szereg wydarzeń dla studentów warszawskich uczelni, których zapraszają zarówno na spotkania modlitewne, ale też dyskusyjne i integracyjne.

Co roku wraz z rozpoczęciem nowego roku akademickiego duszpasterstwa archidiecezji warszawskiej organizują również rekolekcje „na dobry początek”. W tym roku prowadzą je m.in. ks. Karol Okniński, o. Adam Szustak oraz Łukasz Filc OP i o. Łukasz Woś OP.

Kto, gdzie i kiedy głosi rekolekcje?

W parafii św. Jakuba Apostoła na Ochocie rekolekcje od niedzieli 2 października do wtorku 4 października prowadzi ks. Karol Okniński.

Reklama
Reklama
  • Msze święte z nauką rekolekcyjną o godz. 20:00

W parafii św. Antoniego z Padwy w Warszawie rekolekcje akademickie pt. „Kiedy jesteśmy dojrzali do związku?” prowadzi dominikanin o. Adam Szustak.

  • O godz. 20:00 Msza święta z homilią, a o godz. 21:00 konferencja

W parafii św. Dominika na Służewie rekolekcje dla studentów pt. Jak długo Panie…?” od niedzieli 2 października do środy 5 października prowadzą duszpasterze akademiccy Łukasz Filc OP oraz o. Łukasz Woś OP.

  • Od poniedziałku do środy Msze święte z nauką o godz. 19:30

W kościele dominikanów przy ul. Freta w Warszawie rekolekcje od niedzieli 2 października do środy 5 października prowadzi o. Gaweł Włodarczyk OP.

Reklama
Reklama
  • Msze święte z nauką rekolekcyjną o godz. 19:30

W kościele akademickim św. Anny rekolekcje od niedzieli 16 października do wtorku 18 października pt. „Związać czy rozwiązać? Jak zdecydujesz?” poprowadzi ks. Moisés Marín Pérez.

  • w niedzielę nauki w czasie Mszy o godz. o 15, 19 i 21
  • w poniedziałek i wtorek podczas Mszy o 19.30

kh, archwwa.pl/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę