Nasze projekty

Na motorze do Franciszka – pielgrzymka z Krakowa do Rzymu

Do 20 maja trwają zapisy na pielgrzymkę motocyklistów do Watykanu. 18 czerwca motocykliści wyruszą z Krakowa, by po czterech dniach spotkać się z Ojcem Świętym na Placu św. Piotra

Pielgrzymka wyjedzie kolumną spod Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. Następnie uczestnicy będą podzieleni na dziesięciomotocyklowe grupy, które w odstępach czasowych będą zmierzać do wyznaczonych miejsc noclegowych. Pielgrzymi przejeżdżać będą przez Słowację, Austrię i Włochy. Jest to jedno z wydarzeń przygotowujących do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, ale zaproszeni do udziału w niej są wszyscy chętni motocykliści. Do tej pory do udziału w pielgrzymce zgłosiło się 120 osób.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na oficjalnej stronie pielgrzymki (rajd.krakow2016.com). Rejestrować mogą się grupy dziesięciomotocyklowe z wyznaczonym dowódcą grupy. Osoby indywidualne będą dołączone do tworzących się grup. Wszyscy uczestnicy będą mieć zapewniony nocleg, wyżywienie oraz opiekę medyczną i techniczną.

Reklama
Reklama

Organizatorzy przygotowują dla Ojca Świętego dar: białą skórzaną kurtkę motocyklową z logiem ŚDM na plecach oraz kask z wizerunkiem Pana Jezusa Miłosiernego.

Reklama
Reklama

– Zróbmy razem raban! Przejedźmy Europę z Iskrą Miłosierdzia i zaprośmy cały świat do Polski na Światowe Dni Młodzieży w Krakowie – mówi ks. Adam Parszywka, Dyrektor Departamentu Komunikacji ŚDM.

Więcej informacji na stronie: rajd.krakow2016.com

Reklama

eko / Kraków

wklejkaNIEZBEDNIK

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę