Nasze projekty

Muniek Staszczyk prosi o modlitwę za tatę. „Cudem przeżył koronawirusa”

"Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa" - napisał na Facebooku Muniek Staszczyk i poprosił o modlitwę w intencji swojego taty.

T.Love/Muniek/Facebook

Jak poinformował lider zespołu T. Love, jego tata, Tomasz Staszczyk, jest teraz w trakcie rekonwalescencji po przebytym zakażeniu koronawirusem. „Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję” – możemy przeczytać.

Mój 86-letni Tata przeżył cudem koronawirusa. Teraz jest w trakcie rekonwalescencji. Proszę wszystkich T.Przyjaciół o modlitwę i wsparcie dla Tomasza Staszczyka. Dziękuję 🙏🏻
Muniek Opublikowany przez T.Love/Muniek & nbsp; Sobota, 27 lutego 2021

Muniek Staszczyk od wielu lat otwarcie mówi o wierze. Z Nim masz większe poczucie sensu. On pomaga w relacjach międzyludzkich, wyprostowuje je albo pomaga się uwolnić od toksycznych powiązań. Relacja z Bogiem daje taką czystą, prostą radość – mówił. 

Reklama
Reklama

W ślady lidera T.Love poszedł również jego syn, Jan Staszczyk, który opowiedział o swoim nawróceniu. Przez lata prowadził imprezowy styl życia, pełen przelotnych znajomości, ale to nie przyniosło mu szczęścia, dlatego już na początku 2017 roku pojawiła się w nim myśl, aby pójść do spowiedzi.

11 grudnia 2017 r. – pamiętam tę datę dokładnie – zadzwoniłem do mojego ojca, żeby polecił mi księdza. (…) Wiedziałem, że z dnia na dzień nie zmienię wszystkich swoich nawyków, ale postanowiłem, że pójdę do spowiedzi – mówił w rozmowie z portalem Aleteia. 

kh/Aleteia/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę