Nasze projekty

Msza św. w intencji ks. Piotra Pawlukiewicza w dniu jego imienin

29 czerwca obchodziłby swoje imieniny. "Imieniny to był czas na tradycyjne lody" - wyznaje ks. Bogusław Kowalski, wieloletni przyjaciel ks. Piotra.

fot. YouTube Maskacjusz TV

W kościele pw. Nawrócenia św. Pawła Apostoła w Warszawie, 29 czerwca o godz. 18.30 odbędzie się Msza święta w intencji ks. Piotra Pawlukiewicza. Eucharystii będzie przewodniczył ks. Bogusław Kowalski.

W wywiadzie z Anną Koźlik, ks. Bogusław Kowalski wyznał, że dzień imienin dla niego i ks. Piotra był zawsze szczególnym czasem. Piotrka imienny czy moje imieniny to był czas na tradycyjne lody. On do mnie, ja do niego. Potem już tylko ja do niego.

Ks. Bogusław wiele razy podkreślał niezwykłą, przyjacielską więź, jaka łączyła go z ks. Piotrem. Taka przyjaźń w kapłaństwie to jest coś niesamowitego! My wszyscy potrzebujemy takiego wygadania się, żeby ktoś zrozumiał i wysłuchał. Tym bardziej, że naszą wspólną bazą, niejako podstawową, była miłość do Kościoła i kapłaństwa. Pomimo naszych różnych słabości. Piotrek nieraz mówił, miał takie poczucie, że Pan Bóg uratował mu życie przez kapłaństwo. To był jego fundament.

Reklama

zś/Stacja7

Reklama

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę