Konferencja „Wiara w biznesie”

Rozpoczną mszą św., zakończą Uwielbieniem, a w międzyczasie będą rozmawiać o biznesie po chrześcijańsku. Konferencja ma zjednoczyć katolickie środowiska działające w tej branży. Jak zapewniają organizatorzy konferencji "Wiara w biznesie", która 12 maja br. odbędzie się Płocku - podczas spotkania "odnajdziesz drogę - która prowadzi do sukcesu, prawdę - która wyzwala, życie - które ma sens".

fot. wiarawbiznesie.pl
Chris Lowney

Inicjatorzy spotkania chcą pokazać, że jako biznesmeni-chrześcijanie stanowią dużą siłę i mogą jednym głosem szerzyć Dobrą Nowinę, dawać świadectwo i pokazywać, "że życie oparte na chrześcijańskich zasadach nie tylko nie stoi w sprzeczności z sukcesem, ale że jest jego dopełnieniem i pozwala sukces w biznesie docenić w pełni".

 

"Nasz cel to zjednoczyć polskie środowisko chrześcijan działających w biznesie. Chcemy pokazać, że nas – ludzi kierujących się w życiu zasadami zawartymi w Piśmie Świętym – jest bardzo dużo" – pisze na stronie internetowej konferencji organizator – Polska Akademia Biznesu.

Reklama
Reklama

 

Pierwszym punktem programu ma być msza św. w kościele św. Jadwigi w Płocku. Podczas spotkania uczestnicy wysłuchają wystąpienia m.in. Chrisa Lowneya – jednego z największych autorytetów w dziedzinie przywództwa i zarządzania, prezesa zarządu Catholic Health Initiatives, jednej z największych amerykańskich organizacji zajmujących się opieką zdrowotną. Lowney jest autorem kilku książek, m.in. "Heroiczne przywództwo". Jest także współzałożycielem Jesuit Commons, inicjatywy, która oferuje wyższe studia online w obozach dla uchodźców w Afryce i w innych miejscach świata.

 

Reklama
Reklama

Poza Lowneyem swoim biznesowym doświadczeniem podzielą się: Tomasz Sztreker, Piotr Michalak i Maciej Gnyszka.

 

Spotkanie ma się zakończyć modlitwą uwielbienia.

Reklama

 

Organizatorem konferencji jest Polska Akademia Biznesu, a partnerami m.in.: krakowskie Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców "Talent", Chrześcijańska Szkoła Przywództwa, Towarzystwo Biznesowe i wydawnictwo WAM.

 

Cena spotkania, w zależności od wybranej opcji, waha się między 297 zł a 1547 zł.


am / Płock

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę