Nasze projekty

Jak uratować małżeństwo? Kolejne spotkanie z cyklu „Teologia ciała”

Czy to możliwe, aby wybaczyć zdradę małżeńską? O tym opowiedzą Joanna i Rafał Patyrowie w ramach kolejnego spotkania w cyklu "Teologia ciała" organizowanego przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie.

Fot. Freepik/ mat. prasowe

Mieszkanie, samochód, pierwsze, potem drugie dziecko dom – po stosunkowo szczęśliwych początkach życia narzeczeńskiego i małżeńskiego Joanny i Rafała Patyrów w ich relacji coś zaczęło się psuć.

Problemy z komunikacją w małżeństwie, stopniowo doprowadziły ich do kryzysu. Środek ciężkości w życiu Rafała coraz bardziej przesuwał się w kierunku pracy. Po kilku latach małżeństwa wdał się w romans, pojawiły się dzieci. Jego żona postanowiła walczyć.

ZOBACZ: „Nie jest wstydem zgłosić się po pomoc”. Kryzys w małżeństwie, gdzie szukać pomocy?

Reklama

Czy to możliwe, aby wybaczyć zdradę małżeńską?

Czy kryzys w małżeństwie może pogłębić miłość małżonków? Czy Bóg działa także przez trudne życiowe sytuacje? Małżeństwo Joanny i Rafała Patyrów są dowodem na to, że tak! Opowiedzą o tym 19 grudnia podczas kolejnego spotkania w ramach Teologii Ciała.

Przyjdź na spotkanie!

Spotkanie z udziałem Joanny i Rafała Patyrów odbędzie się 19 grudnia o godz. 18 w „Białej Sali” przy Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie przy ul. Totus Tuus 32. Spotkanie poprowadzi Magdalena Siemion.

Szczegóły dostępne są tutaj.

Reklama

mat. prasowe, zś/Stacja7

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę