Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia/ materiał promocyjny

Inspirujące warsztaty dla młodych obrońców życia. Letnia Akademia Pro-life

"Akademia ma zintegrować osoby, które kochają i szanują życie każdego człowieka" - podkreślają organizatorzy Letniej Akademii Pro-life, która odbędzie się w Krakowie w dniach 3-7 sierpnia. To propozycja inspirujących warsztatów, skierowanych do miłośników ludzkiego życia.

Reklama

To będzie piękny czas! Zapraszam bardzo serdecznie do pięknego Krakowa! Zapraszam na wspólny czas, rozmowy, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi. Wszystko w duchu miłości do każdego człowieka. Szczególnie do dziecka nienarodzonego i do jego mamy – zachęca Magdalena Guziak-Nowak, dyrektor ds. edukacji Polskiego Stowarzyszenia Obrońców Życia Człowieka i organizatorka akademii.

„Akademia ma zintegrować osoby, które kochają i szanują życie każdego człowieka”

Podczas codziennych spotkań, głównie o charakterze warsztatowym, zostaną poruszone tematy m.in. rozwoju dziecka w łonie matki, płodności, przygotowania do macierzyństwa i ojcostwa, odpowiedzialnego rodzicielstwa oraz dzieci utraconych. Nie zabraknie również spotkań z ciekawymi gośćmi m.in. z inspirującą, wielodzietną rodziną.

Akademia ma zintegrować osoby, które kochają i szanują życie każdego człowieka. Ma pozwolić im na wymianę doświadczeń i pogłębić wiedzę w tematach związanych z obroną życia ludzkiego. W czasie warsztatów będziemy bazować na opracowaniach naukowych, analizować literaturę medyczną i na tej podstawie wyciągać różne wnioski – mówi organizatorka.

Reklama
Reklama

W programie także msze, spacery, zwiedzanie

Bardzo liczymy na to, że osoby które zechcą wziąć udział w naszej akademii, będą ambasadorami idei pro-life w swoich lokalnych środowiskach. Mamy nadzieję, że będą organizować dla swoich znajomych lub we wspólnotach, do których należą, spotkania na omówione tematy, będą potrafiły zabrać głos w dyskusjach na tematy z dziedziny pro-life w swoich rodzinach czy w mediach społecznościowych – dodaje.

Organizatorzy zadbali również o przestrzeń do rozwoju duchowego – codziennie młodzi pro-liferzy wezmą udział w mszy świętą, a opiekę duchową nad nimi będzie sprawował o. Krzysztof Niewiadomski OFMCap. Zaplanowaliśmy również zwiedzanie Krakowa i spacery po mieście, jednakże jesteśmy otwarci na propozycje uczestników – mówi Magdalena Guziak-Nowak.

Jaki jest koszt uczestnictwa w akademii?

Koszt udziału w Letniej Akademii Pro-life pokrywa Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka. Uczestnicy są jedynie zobowiązani do brania udziału w każdym punkcie programu oraz opłacenia dodatkowych atrakcji przewidzianych w programie, których koszt szacowany jest na ok. 200 zł.

Reklama
Reklama

Warsztaty będą miały charakter kameralny, więc liczba miejsc jest bardzo ograniczona – maksymalnie może wziąć w nich udział 20 osób. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowa instrukcja zapisu podane są na stronie https://pro-life.pl/warsztat.

kh/mat.prasowe/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę