Imienne zaproszenia na Triduum. Pomysł dominikanów

Poznańscy dominikanie będą rozdawać imienne zaproszenia na udział w Triduum Paschalnym w kościele. Dzięki temu zachowają limit wiernych podczas uroczystości. To pozwoli też na wzięcie udziału różnym osobom, ponieważ można wybrać wyłącznie jeden dzień Triduum.

„Zapraszamy do udziału w Liturgii Triduum Paschalnego stacjonarnie za okazaniem zaproszenia, na dziedzińcu kościoła z zachowaniem obostrzeń epidemicznych oraz za pośrednictwem transmisji na kanale Dominikanie Poznań na YouTube” – czytamy na stronie dominikanów.

Jak podkreślają zakonnicy, z powodu sytuacji epidemicznej i obostrzeń udział w Triduum Paschalnym w kościele będzie możliwy po okazaniu imiennego zaproszenia. Aby je otrzymać należy zgłosić się w Wielki Poniedziałek telefonicznie pod numer: 696 689 865 w godz. 9:00-16:00.

Dać szansę innym

Każda osoba może wybrać wyłącznie jeden dzień Triduum Paschalnego, aby dać szansę na wzięcie udziału w liturgii również innym. Na zaproszeniu znajdzie się imię i nazwisko oraz wskazane miejsce w ławce lub na krzesłach.

Reklama
Reklama

„Osoby z zaproszeniami będą mogły zajmować miejsce w kościele za okazaniem zaproszenia w Wieli Czwartek i Piątek w godzinach 18.15 – 18.45, a w Wielką Sobotę w godzinach 20.15 – 20.45” – tłumaczą.

Dla osób bez zaproszeń dominikanie udostępnią dziedziniec kościoła z ogrzewanymi namiotami i telebimem.

kh/poznan.dominikanie.pl/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę