Nasze projekty

Dziś kard. Nycz odprawi Mszę za zmarłych dziennikarzy

Metropolita warszawski w piątek, 4 listopada, o godz. 18.30 w kościele seminaryjnym odprawi Mszę św. za zmarłych dziennikarzy. Poszczególne Redakcje mogą przesłać imiona i nazwiska zmarłych w ostatnim roku Koleżanek i Kolegów, pracowników bądź współpracowników Redakcji, na adres mailowy [email protected] Nazwiska Zmarłych będą wyczytane podczas liturgii

Pragnę zaprosić na Mszę świętą za zmarłych w ostatnich latach dziennikarzy i pracowników środków komunikacji społecznej – pisze kard. Kazimierz Nycz w swym liście do dziennikarzy.

„Będziemy modlili się nie tylko za zmarłych dziennikarzy i ludzi mediów ale również za zmarłych z naszych rodzin. Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny są do tego szczególną okazją” – informuje.

Kard. Nycz zapowiada, że „Eucharystię za zmarłych dziennikarzy odprawię w piątek, 4 listopada, o godz. 18.30 w kościele seminaryjnym (Krakowskie Przemieście 52/54)”.

Reklama

„Na wstępie liturgii odczytamy imiona i nazwiska dziennikarzy zmarłych w ostatnim roku. W ten sposób, godnie i wspólnie, ponad podziałami uczcimy pamięć zmarłych” – informuje metropolita warszawski.

Serdecznie zaprasza do udziału w niej wszystkich dziennikarzy, pracowników i współpracowników Redakcji.

A jego rzecznik ks. Przemysław Śliwiński prosi, by poszczególne Redakcje przesłały imiona i nazwiska zmarłych w ostatnim roku Koleżanek i Kolegów, pracowników bądź współpracowników Redakcji, na adres mailowy [email protected]

Reklama

Rzecznik kieruje też prośbę o poinformowanie wszystkich dziennikarzy o tej Mszy świętej i o możliwości przesłania nazwisk zmarłych dziennikarzy.


mp, ps / Warszawa

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite