Nasze projekty

Dzieci będą wspierać chorych na COVID-19

- Przyłącz się do Dziecięcego Różańca Nadziei. Pomódl się i zrób rysunek dla chorych na koronawirusa - zachęca dyrektor legnickiej Caritas. Zaprasza do włączenia się w akcję, w której oprócz pracy plastycznej każde dziecko pomodli się dziesiątką różańca.

– Wykonajcie własnoręcznie pracę plastyczną, sfotografujcie ją i prześlijcie na naszego e-maila: [email protected] Zdjęcia z waszymi pracami będziemy zamieszczać na naszej stronie pod adresem: www.caritaslegnica.pl/rozaniecnadziei/ i Facebooku https://www.facebook.com/Caritas-Diecezji-Legnickiej-395154917583942.

Duchowe wsparcie ma polegać na odmówieniu przez 5 dni dziesiątki różańca w intencji chorych i personelu. Ks. dyrektor prosi też o włączenie w to dzieło rodzeństwa, rodziców i inne osoby chętne. Pomóżcie naszym chorym, pracownikom i wolontariuszom oraz wszystkim, którzy tej modlitwy potrzebują na całym świecie – apeluje ks. Serafin.

– Od dłuższego czasu nie chodzicie do szkoły. Jesteście w swoich domach i uczycie się zdalnie. Nie wychodzicie na podwórko, nie spotykacie się z przyjaciółmi. Myślę, że macie sporo czasu. Chciałbym was poprosić o włączenie się w akcję: Dziecięcy Różaniec Nadziei – pisze w specjalnym apelu ks. Serafin.

Reklama
Reklama

KAI/ Stacja7

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

Reklama

SKLEP DOBROCI

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite