Nasze projekty

Babiarz, Kamiński i Golcowie – nowi ambasadorzy Miłosierdzia

Polarnik Marek Kamiński, muzycy Bracia Golcowie, Przemysław Babiarz - dziennikarz sportowy. Łączy ich to, że od dziś zostali ambasadorami Miłosierdzia. To kolejna inicjatywa promocyjna ŚDM w Krakowie

Reklama

Polarnik Marek Kamiński, muzycy Bracia Golcowie, Przemysław Babiarz – dziennikarz sportowy. Łączy ich to, że od dziś zostali ambasadorami Miłosierdzia. To kolejna inicjatywa promocyjna Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w lipcu przyszłego roku w Krakowie. Biskup Damian Muskus wysłał zaproszenia do kilkudziesięciu osób. Mają one w mediach zachęcać do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Ambasadorzy Światowych Dni Młodzieży będą pojawiać się w spotach telewizyjnych i internetowych. Mają także brać udział w innych kampaniach medialnych.

Reklama
Reklama

Dziś w Filharmonii Krakowskiej odbędzie się pierwsza prezentacja kampanii z udziałem kardynała Stanisława Dziwisza i niektórych ambasadorów. Swój udział potwierdzili między innymi Grzegorz Markowski – wokalista Perfektu oraz jego młodszy brat Rafał Markowski – biskup pomocniczy Archidiecezji Warszawskiej.


IAR/Anna Łoś- Kluz/Radio Kraków/sk

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite