Nasze projekty

Aneta Liberacka: Maryja jest taką Królową, jakim Królem był Jej Syn

Maryja w wielu momentach życia naszego narodu bardzo realnie nam pomagała. Można Ją porównać do superbohaterki Wonder Woman, tyle że Ona rzeczywiście zrobiła bardzo dużo dobra dla świata- mówiła w programie "Między Ziemią a Niebem" nasza redaktor naczelna Aneta Liberacka

Reklama

Aneta Liberacka była dziś gościem programu „Między Ziemią a Niebem”, gdzie opowiadała o najnowszej książce Wydawnictwa Stacja7 pt. „30 Scen z życia Maryi. Niezbędnik bliskości z Maryją”. 

Mamy takie wyobrażenie Maryi jako silnej i wpływowej kobiety, ale jednocześnie pamiętajmy o tym, że Maryja jest taką Królową, jakim Królem był Jej Syn, czyli Królową, która służy człowiekowi

– mówiła Aneta Liberacka goszcząc w programie „Między Ziemią a Niebem”.

Reklama

Autorka „30 Scen z życia Maryi” zaznaczyła, że książka została stworzona, aby pokazać w jak wielu sytuacjach współczesna kobieta jest podobna do Maryi. W związku z tym możemy czerpać z doświadczenia Maryi, by móc poradzić sobie z problemami, które aktualnie przeżywamy. 

Aneta Liberacka przywołała też słowa kard. Wyszyńskiego:

Jeżeli ktoś idzie swoją drogą z Maryją, to jest na dobrej drodze

Reklama

W rozmowie z Pauliną Guzik został też poruszony temat przeniesienia uroczystości beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Naczelna Stacji7 powołała się na wywiad, który przeprowadziła z kard. Nyczem właśnie w związku z tą decyzją oraz na tekst Agnieszki Huf dotyczący tego tematu.

Wyniesienie na ołtarze nie zmienia nic w niebiańskiej sytuacji nowego błogosławionego! To nie jest tak, że po uroczystości przesiądzie się w Niebie na wygodniejsze krzesło, albo – jak napisał jeden z internautów – dostanie +10 punktów w niebiańskich kartach mocy.

– czytamy we wstępnie artykułu Agnieszki Huf. 

Reklama

ZOBACZ CAŁĄ ROZMOWĘ

 

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę