Nasze projekty

ŚDM? Bochnia nie próżnuje

Szkolenie z social mediów, modlitwa za rodziny przyjmujące pielgrzymów, warsztaty o wielokulturowości ŚDM - bocheńskie biuro nie zwalnia tempa w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży.

Reklama

W sobotę 14.11 Wolontariusze ŚDM z dwóch bocheńskich dekanatów spotkali się na szkoleniu dotyczącym promocji wydarzeń poprzez media społecznościowe, prowadzonym przez pracowników agencji reklamowej. Wszyscy zebrani mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat tego jak skutecznie używać narzędzi jakie udostępniają nam portale takie jak Facebook w celu promocji Światowych Dni Młodzieży w swoich środowiskach.

Szkolenie_media13

Reklama
Reklama

Szkolenie_media04

Reklama
Reklama

Z kolei w niedzielę 15.11 w Kościele Szkolnym w Bochni odbyła się kolejna Msza Św. w intencji Światowych Dni Młodzieży, oraz Rodzin, które zadeklarowały przyjęcie przybywających w tym czasie Pielgrzymów.


Msza_15.11005

A już w piątek ŚDM Bochnia zaprasza na kolejne szkolenie. Tematem kolejnego spotkania, prowadzonego tym razem przez Panią dr Urszulę Bukowską z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie będzie Wielokulturowość, czyli m.in. jakich gestów NIE używać. Zapraszamy serdecznie zarówno Wolontariuszy ŚDM jak i wszystkich, którzy chcieli by poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu.

Reklama

nowe szkolenie


Magda Kukuła, Sekcja dziennikarska Bocheńskiego Biura Medialnego ŚDM

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite