Nasze projekty
Fot. Garon Piceli/Pexels

O duchowym pięknie kobiet podczas wyjątkowej konferencji „Król Pragnie Twego Piękna”

Jesteś kobietą i pragniesz odkrywać i budować swoje duchowe piękno? Dołącz do konferencji skierowanej do Kobiet w ramach projektu "Król Pragnie Twego Piękna”, która odbędzie się już 28 maja.

Reklama

Piękno – nie zewnętrze, nie wewnętrzne a duchowe

Celem konferencji jest stworzenie chrześcijańskiej społeczności Kobiet, ugruntowanych w wierze, świadomych swojej tożsamości i dzięki temu realizujących swoje powołanie (rodzinne, zawodowe i duchowe).

Na bazie Psalmu 45, postrzegamy piękno nie tylko na poziomie zewnętrznym czy wewnętrznym, ale przede wszystkim duchowym. Piękno, które wyraża się w każdym człowieku jako Nowym Stworzeniu w Chrystusie. Nie jest ono zdeterminowane przez czynniki zewnętrzne (takie jak historia życia, czy współczesne trenda), ani nie ogranicza się jedynie do struktury osobowości – wyjaśniają organizatorzy.

Styl życia, który wnosi realną zmianę

Na tegoroczną edycję konferencji zaproszone są kobiety z różnych Kościołów, o różnym wykształceniu zawodowym i doświadczeniu osobistym. Wszystko po to, by wzajemnie się inspirować, rozwijać, wzmocnić przestrzeń osobistej duchowości, inspirować, poprzez prelekcje oraz stworzyć przestrzeń do networkingu, aby rozwinąć kulturę współpracy wśród chrześcijan.

Reklama

Według organizatorów elementy te pozwalają odkryć i zbudować piękno duchowe. To poziom piękna, które uwypukla się, gdy człowiek żyje w zgodzie z Bożym zamysłem dla swojego życia, wykorzystując potencjał, talenty i wyjątkowość w nim złożone. Taki styl życia wnosi realną zmianę w najbliższe środowisko, Kościół i świat, zaprowadzając tym samym piękno stworzenia na wzór samego Stwórcy.

Odkryj duchowe piękno już 28 maja

Podczas konferencji odbędzie się Msza Święta, modlitwa uwielbienia oraz prelekcje wygłoszone przez: Izabelę Ciesiółkę, Stanisławę Iżyk-Dekowską, Agatę Strzyżewską, Monikę Szymaszek oraz Paulinę Kawa-Ziębę.

To już 2 edycja konferencji skierowanego do Kobiet w ramach projektu „Król Pragnie Twego Piękna”. W poprzednim roku w konferencji uczestniczyło 140 uczestniczek. Tegoroczne spotkanie kierowane jest do kobiet powyżej 16 roku życia i odbędzie się 28 maja 2022 roku (sobota) w godz. 9:00 – 19:00, w siedzibie Wspólnoty Chefsiba: ul. Dereniowa 6, Warszawa-Ursynów. Konferencja będzie prowadzona w formule stacjonarnej oraz poprzez transmisję online z tłumaczeniami na język angielski i ukraiński.

Reklama

Szczegółowe informacje oraz bilety dostępne są na stronie www.krolpragnie.sklep.pl 

materiały prasowe,zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę