Nasze projekty

Misja: małżeństwo. Międzynarodowa konferencja już 17 października

Inspirujące wykłady, wspólne uwielbienie. 17 października odbędzie się międzynarodowa konferencja online "John Paul II mission for marriage". O misji małżeństwa w ujęciu nauczania św. Jana Pawła II opowiedzą karmelita, dominikanin, mniszka i małżonkowie.

Reklama

Konferencja o misji małżonków to próba odpowiedzi na pytanie, jak na co dzień żyć prawdą o sakramencie małżeństwa, w jaki sposób realizować przesłanie św. Jana Pawła II o misji głoszenia piękna ludzkiej miłości, a przez to ewangelizowania ludzi spragnionych Boga. Niezwykłe grono prelegentów z całego świata przybliży to, o czym mówił święty Jan Paweł II podczas swojego pontyfikatu. Są to ludzie, którzy mieli okazję osobiście spotkać Papieża, a większość z nich poświęciła całe swoje życie pogłębionej refleksji dokumentów papieskich i popularyzowaniu jego myśli. Wśród prelegentów konferencji znaleźli się: ks. Renzo Bonetti (Włochy), o. Serafin Tyszko OCD, ks. Przemysław Kwiatkowski, o. prof. Jarosław Kupczak OP, dr Mavis i Ron Pirola (Australia), dr Francine i Byron Pirola (Australia), s. Natalia (USA), Katrina Zeno (USA).

Odpowiadając na wyzwania współczesności i aktualną sytuację epidemiologiczną, konferencja przybierze formę spotkania online. Spotkanie będzie się odbywać w trybie streamingu i relacji na żywo. Zarejestrowani elektronicznie uczestnicy będą mogli być zarówno widzami i słuchaczami nagranych wcześniej wykładów i świadectw, jak i uczestnikami części transmitowanej na żywo. Całość dostępna w języku włoskim i polskim. Aby spotkanie miało również wymiar fizyczny, do uczestników zostaną wysłane wcześniej paczki z materiałami konferencyjnymi i prezentami. 

Aby wziąć udział w konferencji należy wcześniej zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy (TUTAJ) oraz dokonać symbolicznej opłaty rejestracyjnej (10 zł), która pokrywa koszty wysyłki materiałów konferencyjnych.

Reklama
Reklama

Szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.

zś/Stacja7

Reklama
Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite