Nasze projekty
fot. Chwała Mu/Facebook

Adam Sztaba opowiedział o niezwykłym zdarzeniu. „Siła modlitwy jest zupełnie niewiarygodna”

"Próbuję sobie przypomnieć takie zdarzenie, najsilniejsze w moim życiu, związane z modlitwą i przypomina mi się wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego. Kiedy zaprzyjaźniony franciszkanin szepnął mi na ucho: dobre miejsce na wymodlenie potomka" - opowiada Adam Sztaba.

Reklama

Adam Sztaba, który ostatnio, wraz z orkiestrą, uczestniczył w uwielbieniu „Chwała Mu” w łódzkiej Atlas Arenie, podzielił się refleksją dotyczącą modlitwy, a przy tym wyjątkową historią z bazyliki Narodzenia Pańskiego w Betlejem.

Czytaj także >>> Szantażyk wobec Boga, czyli czego uczy nas historia Jonasza

„Próbuję sobie przypomnieć takie zdarzenie, najsilniejsze w moim życiu, związane z modlitwą i przypomina mi się wizyta w Bazylice Narodzenia Pańskiego. Kiedy zaprzyjaźniony franciszkanin, ojciec Lech Dorobczyński, szepnął mi na ucho: dobre miejsce na wymodlenie potomka. I rzeczywiście bardzo mocno się wtedy modliłem i po powrocie do Polski, po paru dniach okazało się, że dokładnie tego samego dnia moja żona miała pierwsze zawroty głowy związane z przyszłą ciążą. No to jak to inaczej wytłumaczyć? Człowiek może planować sobie różne rzeczy a i tak wszystko jest pisane zupełnie poza nim, a jednocześnie jak czegoś bardzo pragnie, potrafi to nazwać i potrafi o to poprosić to to się dzieje, po prostu” – opowiada.

Reklama

„Dziś mój syn jest muzykiem. Ktoś powie: to chyba na wyrost trochę takie stwierdzenie, że „jest muzykiem”. Jest muzykiem. I widzę w nim siebie. Nie tylko oczywiście. Także siła modlitwy jest zupełnie niewiarygodna. I to zdarzenie, za każdym razem, jak mówię to przywołuje we mnie jakieś takie niezwykłe emocje” – mówi.

kh/Stacja7

Reklama

Reklama

Dołącz do naszych darczyńców. Wesprzyj nas!

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę