Nasze projekty
Reklama
Fot. xAdamK/Facebook

Bohaterowie biblijny robiący selfie? Zobacz te zdjęcia!

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądali bohaterowie biblijni? Dzięki sztucznej inteligencji możemy przenieść się w czasie i zobaczyć, jak mogłoby wyglądać ich życie :) Zobacz, jak wyglądaliby, gdyby... robili sobie selfie!

Sztuczna inteligencja już właściwie na dobre zagościła w naszej rzeczywistości. Może pisać za nas teksty, odpowiada na pytania, czy tworzy różnego rodzaju obrazy. Jak się okazuje, jest w stanie także przenieść się ponad dwa tysiące lat wstecz i sprawić, że zobaczymy jak bohaterowie biblijny… robią sobie selfie!

CZYTAJ>>> Nowa wersja AI. Jakie to fajne! A jakie straszne…

Biblijni bohaterowie i ich selfie. Efekt cię zaskoczy!

I tak możemy zobaczyć rodzinne zdjęcie prosto z betlejemskiej szopki, fotorelację od św. Piotra z jego łodzi wypełnionej rybami, Mojżesza fotografującego się z Izraelitami nad suchym Morzem Czerwonym, czy Jezusa… robiącego sobie zdjęcie ze wskrzeszonym Łazarzem.

Reklama

Jeśli wydaje Ci się to absurdalne – tak, nam też się takie wydawało :) – koniecznie musisz zobaczyć te zdjęcia! Oprócz wspomnianych scen, możemy zobaczyć też inne, także wręcz wprost wyjęte z biblijnych historii.

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę