Nasze projekty
AdrianW

Stacja7 – mobilnie i na czytniki!

Korzystasz z internetu głównie za pośrednictwem smartfona lub tabletu? A może wolisz oddać się lekturze z czytnikiem w ręku? Od teraz każde (licząc od stycznia br.) wydanie tematyczne Stacji7 będziesz mógł przeczytać w aplikacji mobilnej Stacji7 lub w formie mini-booka na twoim ulubionym e-readerze.

Reklama

Stacja7 mobilnie

W roku 2015 ponad 38 procent wszystkich użytkowników Stacji7 czytało ją poprzez urządzenia mobilne. Dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze bardziej uprzyjemnić im korzystanie z naszego portalu, decydując się na publikowanie tekstów z wydań tematycznych w odrębnych aplikacjach mobilnych. Już teraz można pobrać aplikację przysotosowaną do urządzeń z systemem Android, w najbliższych dniach oddamy aplikację dla urządzeń z sytemem iOS – wyjaśnia Adrian Wawrzyczek, social media manager Stacji7, odpowiedzialny za wydania mobilne serwisu.


Get it on Google Play
apple

Reklama
Reklama

 

Zadowoleni powinni być także posiadcze czytników Kindle i pozostałych e-readerów. Wydania tematyczne Stacji7 będą dostępne do pobrania jako mini-booki w formatach EPUB i MOBI. Podobnie, jak aplikacje mobilne będą dostępne całkowicie za darmo. Zachęcamy do pobierania i czytania!

Pobierz najnowsze wydanie Stacji7 na swój czytnik:

 

Reklama
Reklama

Stacja7 - Komunikacja - Stacja7EPUB   MOBI

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas na Patronite