Nasze projekty
fot. Pexels

Nieudany początek roku? Nic straconego!

Tyle planów, marzeń nadziei, a już widzimy, że nic z tego... A gdyby tak zacząć swoje planowanie od nowa? Czas na zmiany jest zawsze, nie tylko na początku roku!

Reklama

Za każdym razem gdy rozpoczyna się Nowy Rok, czujemy presję, że i my powinniśmy coś postanowić, zmienić, zaplanować. Czasami nie czujemy się na siłach, a mimo to, próbujemy, często z marnym skutkiem. A co jeśli nie udało nam się już w pierwszych dniach nowego roku spełnić tego, co sobie założyliśmy? Czy możemy ten rok spisać na straty? Zdecydowanie nie!

Nie jest jeszcze za późno aby postanowić sobie coś w tym Nowym Roku. :) Zrób sobie rachunek sumienia z tego, co postanowiłeś, a czego nie udało Ci się zrealizować. Spójrz na siebie i swoje postanowienia z większą życzliwością do samego siebie. Nie ma co myśleć o tym, co by było gdyby. Liczy się tu i teraz i to, co przed Tobą. Jeszcze masz dużo czasu, by spełnić swoje marzenia i nadzieje w tym 2024 roku!

Jak zaplanować dobry rok?

Przede wszystkim pomyśleć o tym, co możemy zrobić dobrego dla siebie i innych. Gdy ta myśl przewodnia będzie nam przyświecała w nowym roku, wtedy z pewnością będzie łatwiej! Pomocą w tym może okazać się nasz Planer Dobroci, w którym z pewnością łatwiej będzie zaplanować Ci dobrą przyszłość! :)

Reklama

Dlaczego warto sięgnąć po Planer Dobroci? 

  • To nie tylko miejsce do planowania roku, codziennych wydatków i narzędzie do przypominania o spotkaniach i ważnych wydarzeniach. To miejsce, gdzie możesz zaplanować dobro! 
  • Planer zastępuje tradycyjny kalendarz. Jest o wiele ciekawszy, bowiem nie ma narzuconej formy. To Ty decydujesz, w jaki sposób chcesz go prowadzić! W przeciwieństwie do kalendarza – możesz zacząć go użytkować w dowolnym czasie! 
  • Planer to ogromna dawka motywacji w postaci cytatów z różnych źródeł, ale także inspirujących zadań.
  • Jest poręczny – ma format A5. Zmieści się do torebki, a co najważniejsze – jest bardzo wygodny w użytkowaniu.
  • Jest pięknie wydany. Swoim kwiatowym motywem nawiązuje do naszego bestsellera – Modlitewnika dla Kobiet. W pakiecie obie pozycje prezentują się zniewalająco! 
  • To doskonała forma na prezent z każdej innej okazji dla mamy, siostry, babci, córki czy przyjaciółki. To ten rodzaj upominku, który zawsze się przyda!

To jak? Potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci rozpocząć nowy rok od zera? Zrób to razem z naszym Planerem!

KUP PLANER DOBROCI TUTAJ >>>

Reklama

Reklama

Najciekawsze artykuły

co tydzień w Twojej skrzynce mailowej

Raz w tygodniu otrzymasz przegląd najważniejszych artykułów ze Stacji7

SKLEP DOBROCI

Reklama

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
WIARA I MODLITWA
Wspieraj nas - złóż darowiznę